Erzina senos automobilio problemos? Įveikite jas apsipirkę internetu

Automobilių dalys internete

Jau kelis mėnesius vairuojate automobilį su sugedusiais valytuvais ar tik vienu veikiančiu priekiniu žibintu, nes oras – geras, o naktį nevažinėjate? Visgi, senos automobilio problemos, kurioms vengiame skirti laiko, gali pakišti koją kelyje anksčiau ar vėliau. To išvengti galima, skiriant dėmesio transporto priemonės remontui.

Šiuolaikiškas sprendimas

Sakysite, kad atlikdami techninę automobilio apžiūrą padarote viską: pakeičiate lemputes, tepalus, filtrus –  per patikrą pro akis nepraslysta nei viena autodetalė. Žinoma, techninė apžiūra yra vienas iš būdų identifikuoti problemas ir jas spręsti, deja, vien tik to kartais neužtenka. Kur kas svarbiau reguliarus automobilio būklės tikrinimas, nelaukiant tos dienos, kol kelionės metu kažkuri auto detalė subyrės.

Parduodamos automobilių dalys internete – vienas iš būdų savarankiškai prižiūrėti automobilį. Autodalių paklausa šiandien yra itin didelė: galima įsigyti kokybiškų dalių iš patikimų tiekėjų ar taip pat geros kokybės originalių detalių atitikmenų. Toks apsipirkimo būdas taip pat yra patogus ir laiko atžvilgiu: tą laiką, ką sugaištumėte vykdami į parduotuvę, sutaupote kam nors malonaus, nes vos per kelias minutes galite reikalingą dalį užsisakyti elektroninėje parduotuvėje.

Skirkite laiko smulkmenoms

Savarankiškai pastebėti rimtus automobilio gedimus yra gana sudėtinga, kita vertus, daug kainuojantiems gedimams galite užkirsti kelią, jei jais pasirūpinsite iš anksto. Žibintai, padangos, įvairūs skysčiai (aušinimo skystis, tepalai, stabdžių skystis) ir kitos dalys, kurias periodiškai tikrinsite, keisite, pratęs Jūsų automobilio tarnavimo laiką.

Tokį patikrinimą galite atlikti savarankiškai arba paprašyti draugo – automobilių dalys internete kainuos nedaug, o ir jas rasti bus nesudėtinga, mat pateikiamas asortimentas dabar yra itin platus.

Ką reikėtų tikrinti?

  • Reguliariai siūloma patikrinti padangų slėgį, ypač šaltuoju metų sezonu. Koks padangų slėgis yra tinkamas? Jis pažymėtas statramsčio, kuris jungia priekines ir galines dureles, apačioje arba daiktų dėtuvėje.
  • Atkreipkite dėmesį ir į padangų nusidėvėjimą. Jeigu išorinis arba vidinis kraštas yra labiau nusidėvėjęs, gali būti, jog atėjo laikas tikrinti automobilio važiuoklę ir ratų suvedimą. Patariama nuvažiavus 8–10 tūkst. kilometrų priekines padangas apkeisti su galinėmis, kadangi priekinės padangos visuomet gauna didesnę apkrovą nei galinės – jos greičiau dėvisi.
  • Laiku tikrinkite ir keiskite tepalus. Kaip tai padaryti? Ištraukite tepalų lygio matuoklį, jį nuvalykite servetėle, įdėkite atgal ir vėl ištraukite. Pamatysite žymę, kurią paliko tepalai: jei žyma yra maždaug per vidurį (tarp maksimalaus ir minimalaus lygio) – tepalų kiekis tinkamas. Turėkite omenyje, jog žyma negali būti didesnė nei maksimali riba.
  • Prieš rudens ir žiemos sezonus patartina įsitikinti, ar veikia visi automobilių žibintai. Jums tereikia įjungti neutralią pavarą ir stovėjimo stabdį, o tada junginėti šviesas. Jei esate vienas – pasitikrinti galite privažiavę prie kokios nors sienos, kurioje matysite, ar žibintai skleidžia šviesą. Nepamirškite patikrinti ir stabdžių žibintus ar atbulinės eigos šviesą – jos taip pat būtinos eksploatuojant automobilį. Tiesa, automobilių dalys internete, o ypač žibintai ir lemputės yra itin paklausios, tad prireikus visuomet galite įsigyti greitai ir patikimai.
  • Ne mažiau svarbu yra palaikyti reikiamą aušinimo ir stabdžių skysčio lygį. Aušinimo skystis (žalias, rožinis, oranžinis, purpurinis) talpinamas plastikiniame bakelyje, tad jo lygis matomas akivaizdžiai – jis turėtų būti maždaug per bakelio vidurį. Užtruksite vos kelias sekundes patikrindami ir stabdžių skysčio lygį. Jis taip pat pilamas į tam tikrą bakelį, kuris yra šalia pertvaros, skiriančios saloną nuo variklio skyriaus. Tiesa, atidaryti bakelio nereikėtų – užtenka jį pajudinti ir įsitikinti, kad stabdžių skystis nėra žemiau minimalios ribos.

Automobilių dalys internete

Šiais laikais stovėti eilėse – nebemadinga, tad pirkti internetu jau tapo įprasta. Iš tiesų taip netgi patogiau: norimą automobilio dalį įsigyti galite greičiau ir dažnu atveju – pigiau. Ieškodami konkrečios automobilio detalės, kelias minutes skirkite kainos palyginimui, tuomet atkreipkite dėmesį į gamintoją, pardavėją, gamybos metus. Kai kuriose autodalių el. parduotuvėse galima tiesiogiai konsultuotis su vadybininkais – jie padeda rasti reikiamą dalį pagal Jūsų automobilio modelį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau