Dviračio kompiuteris – saugesniam važiavimui kelyje

Saugumas kelyje tampa vis svarbesnis vasaros sezonu, kai gatvėse pasirodo dviratininkai. Siekdama pasirūpinti ir dviratininkais, „Garmin“ sukūrė naujus „Edge 130 Plus“ ir „Edge 1030 Plus“ dviračio kompiuterius, kurie padidins saugumą važiuojant dviračiu ir padės stebėti suplanuotą maršrutą.

Lygiai taip, kaip ir važiuojant automobiliu, naudojami navigacijos prietaisai, o „Edge 130 Plus“ ir „Edge 1030 Plus“ dviračio kompiuteriai suteikia galimybę važiuojant dviračiu stebėti kelią. Prietaisai suteiks daug informacijos planuojant maršrutą, o vartotojai galės matyti, kuriuos kelius renkasi kiti dviratininkai. Kuriant naują maršrutą, dviračio kompiuteriai suplanuos ir sugrįžimą į pradinį tašką.

Abu prietaisai pritaikyti taip, kad važiuodamas dviratininkas būtų informuotas apie kelyje pasitaikančias kliūtis, aštrius ir staigius posūkius. Naujuosiuose dviračio kompiuteriuose įrengti gerai matomi ekranai – „Edge 130 Plus“ 4,6 cm ekranas pritaikytas bet kokioms oro sąlygoms, o „Edge 1030 Plus“ 8,9 cm ekranas reaguoja į žmogaus su pirštinėmis prisilietimus.

„Nesvarbu, kokio dydžio yra prietaisai, „Edge 130 Plus“ ir „Edge 1030 Plus“ dviračio kompiuterių šiuolaikiškos funkcijos leis mėgautis nuotykiais tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams“, – teigia Danas Bartelis, įmonės „Garmin“ pasaulinės prekybos skyriaus viceprezidentas. „GPS dviračio kompiuteriuose integruotos navigacijos ir sujungimo funkcijos leis laisvai ir saugiai jaustis važiuojant dviračiu.

Kaip ir kitus „Garmin“ prietaisus, „Edge 130 Plus“ ir „Edge 1030 Plus“ vartotojas gali sujungti su savo telefonu, taip užsitikrindamas galimybę matyti informaciją apie telefono pranešimus dviračio kompiuterio ekrane ir neprarasti dėmesio kelyje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau