Dviejų „Sony PlayStation 5“ versijų ir priedų kaina bei išleidimo data

„Sony“ planuoja naujos kartos „PlayStation“ išleisti iki šių metų pabaigos, tačiau dar nenurodė konkrečių datų. Tuo tarpu žiniatinklyje pasirodė išsamus aprašymas, kokią kainą teks sumokėti už naujos kartos konsolę ir jos priedus. Informaciją paviešino IronManPS5, dar žinomas kaip PSErebus, anksčiau pasižymėjęs tiek tiksliomis, tiek ir nelabai teisingomis žiniomis apie „PlayStation“.

Šaltinis pranešė, kad PS5 kaina bus 4 atitinkamai 499/399 USD už versiją su ir be „Blu-Ray“ (Europoje suma ta pati, tačiau eurais). Atkreipkite dėmesį, kad PS4 su „Blu-Ray“ kaina tai pat prasidėjo nuo 399 USD.

„DualSense“ valdiklį, kuris žada būti vienas pagrindinių penktosios kartos konsolės privalumų, bus galima įsigyti atskirai už 60 USD, o jei pageidausite ir stacionaraus įkroviklio, jūsų biudžetas sumažės dar 30 dolerių (vėlgi, eurais kainos bus tokios pačios).

Taip pat žinoma pirmojo PS5 žaidimo kaina: „Marvel Spider-Man: Miles Morales“ parduos už 40 USD, o tai patvirtina teoriją, kad projekto dydis bus panašus į „Uncharted: Lost Legacy“.

Ir svarbiausia: pirmiausia nusipirkti konsolę ir jos priedus bus galima lapkričio 14 d. Japonijoje, o lapkričio 20 d. numatytas pasaulinis debiutas. Žinoma, taip įvyks tik tuo atveju, jei visi šie duomenys yra teisingi, o koronavirusas nepakoreguos tolesnių „PlayStation 5“ realizavimo planų (pavyzdžiui, gamybos etape).

Oficialiai kainas ir išleidimo datas vargu ar sužinosime anksčiau nei iki rugpjūčio – rugsėjo mėn.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau