Dizaino ekspertų įvertintas robotizuotas dulkių siurblys „Xiaomi Mijia“ parduodamas su nuolaida

Robotizuotas dulkių siurblys „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ Kinijos dizaino ekspertų buvo įvertintas „Asia’s Most Influential“ apdovanojimu, o Hanoveryje įsikūręs Tarptautinio Dizaino Forumas savo ruožtu šiam modeliui paskyrė „IF“ premiją. Pagrindiniai vertinimo kriterijai, kuriais buvo remtasi išrenkant geriausią įrenginį, buvo dizaino kokybė ir estetika, praktinis naudojimas, inovacijos bei autonomija.

Specialistų teigimu „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ dulkių siurblyje įrengta pažangiausia maršruto planavimo sistema ir nuotolinio valdymo pultelio programa. Dulkių siurblį labai nesudėtinga valdyti dėka išmaniojo telefono. Įdiegtoje programėlėje galėsite matyti kur konkrečiai yra siurblys, valdyti jo funkcijas bei pasirinkti valymo režimą, laiką.

Šį kartą norime pakalbėti apie roboto antrąją versiją „Xiaomi Mijia Roborock S50“. Prietaisas ne tik išsaugojo visu savo pirmtako privalumus, bet ir tapo dar galingesnis, greitesnis, išmanesnis, ir, žinoma, gali pasigirti plovimo funkcija. Čia naudojamos dvi funkcijos kartu: siurbimas ir drėgnas valymas.  Vandens rezervuaras sumontuotas kartu su mikropluošto valymo audiniu.

Nesvarbu, valysite vieną kambarį, visą butą, namus ar nedidelį plotą, jums tereikės pažymėti plotą aplikacijoje savo telefone, kad nustatyti pasirinktą valymo plotą. „Xiaomi“ išmaniojo siurblio – roboto valdymas yra labai paprastas. Paspauskite žemėlapio mygtuką programoje ir prietaisas pradės vykdyti savo funkciją. Siurblys viską atliks savarankiškai.
Lyginant su pirmosios kartos siurbliu, naujienoje padidinta siurbimo galia iki 2000 PA, otai užtikrina dar geresnį namų siurbimą. Kokybiškas siurbimas nuo mažiausių dulkių iki sunkesnių, didesnių šiukšlių. Taip pat yra apsauga nuo nuvažiavimo nuo laiptų. „Xiaomi“ išmanusi dulkių siurblys lengvai įveikia 2 cm barjerus, automatiškai grįžta į savo stovėjimo vietą ir pats pasikrauna stotelėje.

Naudojama vakuuminių ciklų 3D valymo sistema – Vacuum cyclone. Plaunamas ir lengvai valomas E11 klasės filtras yra padengtas vandeniui atspariu teflonu, o 95% filtro našumas gali būti išlaikytas po vienerių metų normalaus naudojimo. Filtrą rekomenduojama išplauti vieną kartą per savaitę. Prietaiso matmenys – 353×350×96,5mm, svoris – 3,5 kg.  „Xiaomi Mijia“ maitina 5200mAh baterija, kurios pakaks 2,5 val. darbo.

Ko gero pamanėte, kad už tokias galimybes teks nemažai sumokėti ir iš tiesų Lietuvoje „Xiaomi Mijia“ kainuoja apie 390 €. Laimei, siurblį dabar panaudoję kupono kodą HTXAM galite įsigyti kinų parduotuvėje „Tomtop“, už 268.97 € kainą.

Prietaisas yra Europoje įsikūrusiame sandėlyje, todėl siuntą gausite greitai ir nemokėsite jokių importo bei pristatymo mokesčių.

Beje, „Tomtop“ siūlo daugybę nuolaidų Vokietijoje esančioms prekėms, o jų visą sąrašą rasite adresu https://deal.tomtop.com/activity/NewYearNewEquipment_en.html

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau