Didžiulis žaidimų televizorius TCL C955 kainuoja beveik 7000 USD

TCL pristatė naują 98 colių televizorių, skirtą žaidimų mėgėjų auditorijai. Debiutantas laikomas aukščiausios klasės modeliu ir jame yra daug vaizdo gerinimo technologijų, taip pat pažangi akustika ir naujausių sąsajų rinkinys.

TCL C955 gavo 98 colių mini LED matricą, kurios atnaujinimo dažnis siekia iki 120 Hz (VRR), o didžiausias ryškumas 2000 cd/m². Ekranas palaiko HDR10, HLG ir Dolby Vision IQ standartus, taip pat MEMC papildinį ir AMD FreeSync Premium Pro technologiją. Algo Engine Max II procesorius atsakingas už vaizdo kokybės optimizavimą ir koreguoja vaizdą naudodamas AI algoritmų rinkinį.

Integruoti garsiakalbiai palaiko Dolby Atmos, DTS Virtual X ir DTS-HD standartus. Televizorius valdomas „Google TV“ ir leidžia transliuoti vaizdą naudojant „Apple AirPlay 2“ arba „Chromecast“. Gamintojas taip pat teigia, kad yra žaidimų funkcijų (Game Master, Game Accelerator, Game Bar ir Game Mode), galimybė paspartinti kadrų dažnį iki 144 Hz ir vos iki 0,8 ms atsako laiko. Žaidimų konsolėms prijungti įmontuotas HDMI 2.1 prievadas su eARC palaikymu.

TCL C955 jau parduodamas Japonijoje už 6948 USD kainą.