Didžiausiame žaidimų festivalyje – išskirtiniai kompiuteriai

Paskutinį spalio savaitgalį parodų rūmus „Litexpo“ užkariaus žaidimų gerbėjai ir entuziastai. Čia vyks antrą kartą organizuojamas didžiausias žaidimų kultūros festivalis „Game on“, kuriame bus galima iš arti susipažinti  su išskirtiniais kompiuteriais „Magnum GameOn“. Novatoriškumu, galimybėmis, net dizainu, kurį pasiūlė bendrovė „ABC Data Lietuva“, kompiuteriai nustebins ir visko mačiusius didžiausius žaidimų entuziastus.

Garsiausių gamintojų kokybiškiausi komponentai

„Mes žinome, kokia tikriems žaidėjams svarbi aukščiausio lygio įranga, užtikrinanti nepriekaištingą kompiuterio darbą. Juk žaidimams gyvybiškai svarbus didelis vaizdo ir procesoriaus plokščių našumas. Tad specialiai žaidimų festivaliui „Game On“ pagaminome unikalius kompiuterius, kuriems panaudojome patikimiausių savo partnerių siūlomus sprendimus – sudėjome tai, kas šiuo metu rinkoje yra geriausia“, – sako kompanijos „Inida“ vadovas Ramūnas Dirvelis.

Naujųjų „Magnum GameOn“ kompiuterių procesoriumi buvo pasirinktas šeštos kartos „Intel Core i7 6700k“ procesorius. Keturių branduolių procesorius, išleistas su „Intel® Hyper-Threading“ technologija, leidžia kiekvienam branduoliui atlikti dvi skirtingas užduotis ir taip padidina kompiuterio darbo greitį bei užtikrina kokybišką daugiaprogramį režimą. Papildomo greičio suteikia ir „Intel® Turbo Boost 2.0“ technologija.

Vaizdui apdoroti pasirinkta analogų rinkoje kol kas neturinti vaizdo plokštė „ASUS GeFore GTX 1080 Founders Edition“. Šiuo metu tai pati pažangiausia vaizdo plokštė, užtikrinanti trigubai geresnę žaidimo kokybę, lyginant ją su praeitos kartos vaizdo plokštėmis. „ASUS GeForce GTX 1080“ yra sukurta pagal „NVIDIA Pascal™“ architektūrą, leidžiančią prisitaikyti prie naujų žaidimų, itin didelių rezoliucijų ir kelių monitorių naudojimo vienu metu.

„Magnum GameOn“ kompiuteriai, kurie bus naudojami „Game On“ vyksiančiose žaidėjų varžybose taip pat gali pasigirti „NVIDIA GameWorks™“ technologija, užtikrinančia ne tik sklandų žaidimą, bet ir 360° nuotraukų peržiūros galimybę. Na, o įmontuota „GPU Tweak II“ programa leidžia valdyti vaizdo plokštę ir, atsižvelgiant į individualius poreikius, nustatyti standartinį arba pažangųjį lygius.

„Puikiai žinome žaidimų industrijos taisykles, žaidėjų poreikius ir suprantame kiekvieno norą turėti ypatingą įrangą, kuri užtikrintų nepriekaištingą vaizdą net žaidžiant per kelis ekranus ir suteiktų maksimalų žaidimo komfortą bei pasitenkinimą juo. Tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl žaidimams skirtus kompiuterius komplektuojame individualiai pagal kiekvieno poreikius. „Magnum GameOn“ serija – puikus to įrodymas”, – žaidėjų poreikius atskleidžia R. Dirvelis.

magnum

Išskirtinis dizainas ir tvarumas

Be to, visai „Magnum GameOn“ kompiuterių serijai būdingas ypatingas dizainas, kurio sprendimą pasiūlė kompanija „ABC Data Lietuva“. Žaidėjų aplinką paįvairins ir pojūčius žaidžiant sustiprins išskirtiniai korpusai, turintys tamsoje šviečiančias LED apšvietimo juostas.

„Niekas neabejoja, kad renkantis žaidimams skirtą kompiuterį, labai svarbus jo procesorius ir vaizdo plokštė, o kompiuterio dizainui paprastai tenka mažiau dėmesio. Tačiau dizaino sprendimai, panaudoti mus supančioje aplinkoje, formuoja tam tikrą nuotaiką. „Inida“ išskirtiniams kompiuteriams pasirinko mūsų tiekiamus „Zalman“ kompanijos korpusus, kuriuos žaidėjai vertina dėl kokybės ir ilgaamžiškumo, išskirtinės išvaizdos. Toks yra ir „Magnum GameOn“ kompiuteriams parinktas šviečiantis korpusas – jis ne tik papildo aplinką, bet ir žaidėjui suteikia papildomų pojūčių“, – teigia „ABC Data Lietuva“ pardavimų direktorius Žygimantas Augaitis ir kviečia tuo įsitikinti patiems žaidimų kultūros festivalyje „Game On“.

„Magnum GameOn“ kompiuteriuose naudojamai įrangai taikomi aukščiausi standartai. Atskiri komponentai yra pelnę ne vieną apdovanojimą – aukšta gaminių kokybė užtikrina kompiuterio našumą, elektros energijos taupymą, gamyboje nenaudojamos kenksmingos medžiagos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau