„Dell Technologies“ pristatė paslaptyje laikytą rizikos kapitalo fondą

Didžiausia pasaulyje privačiai valdoma JAV technologijų bendrovė „Dell Technologies“ pristatė savo anksčiau paslaptyje laikytą padalinį – „Dell Technologies Capital“. Prieš kelerius metus įkurtas rizikos kapitalo fondas jau investavo į daugiau kaip 70 ankstyvosios stadijos startuolių, jų novatoriškų technologinių sprendimų vystymui skirdamas po 100 mln. JAV dolerių per metus.

„Puikiai suprantame, ko šiandien reikia perspektyvioms jaunoms įmonėms, kad jos pakeistų pasaulį – jos ieško aktyvių investavimo partnerių, galinčių suteiktų žinių, išteklių ir galimybių patekti į rinką. Pasinaudoję ne tik mūsų ištekliais, bet ir per ilgus veiklos metus sukauptomis žiniomis bei ryšiais, ankstyvosios stadijos įmonės turi galimybę drąsiai kurti inovatyvius sprendimus ir didinti savo potencialą“, – teigia „Dell Technologies Capital“ pirmininkas Scott‘as Darling‘as. – „Dell Technologies Capital“ sudaro patyrusių investuotojų komanda, turinti daug ryšių rinkoje, todėl galinti padėti technologinėms įmonėms pasiekti geriausių rezultatų per trumpiausią laiką.“

„Dell Technologies Capital“ jau spėjo investuoti į kelias perpektyvias pradedančiąsias įmones, kurios ne tik sėkmingai pradėjo veiklą, bet ir pristatė revoliucinius sprendimus. Viena jų – „Edico Genome“ – sukūrė pirmąjį pasaulyje procesorių ir platformą, skirtą analizuoti didelius darbo krūvius, susijusius su DNR sekomis. „Edico Genome“ su „Dell Technologies“ pasiūlė iš anksto sukonfigūruotą, rinkai pritaikytą sprendimą, leidžiantį išanalizuoti visą genomą per 22 minutes, kai su įprasta programine įranga tokia analizė trunka 24 valandas.

Nuo šiol „Dell Technologies Capital“ suteiks galimybę ir kitoms novatoriškoms įmonėms konsultuotis su patyrusiais bendrovės valdybos nariais, gilinti technines žinias, patekti į pasaulines rinkas, naudotis įvairiais pardavimų kanalais ir užmegzti santykius su įrangos gamintojais bei kitais rinkos dalyviais.

Rizikos kapitalo komanda ir toliau daugiausia dėmesio skirs naujoms technologijų sritims, aktualioms po „Dell Technologies“ sparnu susibūrusioms įmonėms: „Dell“, „Dell EMC“, „Pivotal“, „RSA“, „SecureWorks“, „Virtustream“ ir „VMware“. Investicijos bus telkiamos į tokias sritis, kaip duomenų saugojimas ir saugumas, dirbtinis intelektas, didieji duomenys ir jų analizė, debesijos sprendimai, daiktų internetas, programinės įrangos kūrimas ir t. t.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau