„Dell“ pristato naujas „Precision 3000“ serijos darbo stotis smulkiojo verslo poreikiams

Smulkiajam verslui susiduriant su vis spartesnių kompiuterių poreikiu, gamintojai kuria naujas darbo stotis už itin prieinamą kainą. Naujieji pradinio lygio „Dell Precision“ serijos modeliai – įskaitant galingiausią pasaulyje darbo stotį su „1U rack“ platforma – vienas naujausių šios tendencijos pavyzdžių.

Naujosios darbo stotys yra nedidelės, tačiau suteikia ypač didelę spartą bei pasižymi konkurencinga kaina, todėl tampa itin patrauklios naujam vartotojų ir smulkiojo verslo atstovų segmentui, ieškančiam vis platesnių kompiuterinių galimybių savo verslo poreikiams.

„Verslo atstovai iš inžinerijos ir gamybos, taip pat žiniasklaidos ir pramogų sričių naudoja „Dell“ darbo stotis kaip aukščiausią spartą užtikrinančias sistemas, atliekančias kritiškai svarbias užduotis ir leidžiančias susidoroti su dideliais darbo krūviais, – sako Rahulas Tikoo, „Dell Precision“ viceprezidentas. – Mes žengiame į naują darbo stočių erą, kai didelė skaičiavimų galia yra neatsiejama mūsų darbo erdvės dalis, o darbiniai procesai gali būti sutelkti dar mažesniuose kompiuteriuose.“

Naujosios pradinio lygio „Dell Precision“ darbo stotys

Šiandien galingi kompiuteriai užima nedaug vietos ir nereikalauja didelių finansinių išteklių, todėl gerokai didesnę skaičiavimų spartą nuo šiol gali sau leisti vis daugiau kompanijų ir jų darbuotojų.

Į vartotojų atsiliepimus atsižvelgiant sukurta naujoji „Dell Precision 3930 Rack“ darbo stotis užtikrina ypač didelę spartą kompaktiškoje platformoje. 1U aukštis (44,5 mm) suteikia didesnį išdėstymo tankumą, platesnius temperatūrinius diapazonus, mažesnį gylį, dulkių filtrus ir senų formatų sąsajas (angl. legacy ports).

Ši darbo stotis taip pat pasižymi įspūdingomis specifikacijomis, pradedant 8-os kartos „Intel Core i3“, „Core i5“ bei „Core i7“ ir baigiant „Xeon E-2100“ serijos procesoriais. Duomenų kaupiklių posistemės talpa gali siekti iki 24 TB, pasitelkiant SAS, SATA ir PCIe sąsajas. Operatyviosios atminties posistemė gali siekti iki 64 GB DDR4 „Non-ECC“ ir dirba 2666 MHz taktiniu dažniu, tuo tarpu vaizdo posistemę sudaro profesionalūs „NVIDIA Quadro“ grafiniai adapteriai, galintys turėti iki 24 GB GDDR5X atminties.

Naujasis „Dell Precision 3430 Small Form Factor Tower“ yra kitas puikus pasirinkimas tiems darbo stočių vartotojams, kurie nori turėti tuos pačius privalumus kaip ir „Precision 3630“, tačiau mažesniame korpuse, taip pat grafinius adapterius, kurių galingumas neviršija 55W. Duomenų kaupiklių talpa gali būti išplėsta iki 6 TB, palaikoma RAID technologija. Grafikos posistemę gali sudaryti „NVIDIA Quadro“ arba „AMD Radeon RX Pro“ vaizdo plokštės.

„Dell Precision 3630 Tower“ darbo stotis šiek tiek didesnė už „Precision 3430“ ir siūlo didesnes plėtros galimybes. Procesoriaus ir operatyviosios atminties posistemės siūlo tas pačias konfigūracijas, tačiau duomenų kaupiklių talpa gali siekti iki 16 TB. Grafikos posistemė leidžia turėti dviejų vaizdo plokščių konfigūracijas – prieinami „AMD Radeon RX Pro“, „AMD Radeon RX“ ir „NVIDIA Quadro“ adapteriai.

Technologijų bendrovė taip pat suteikia galimybę pasirinkti „Intel Core X Series“ ir „Intel Xeon W Series“ procesorius, kuriuos galima komplektuoti „Dell Precision 5820 Tower“ darbo stotyse. Naujieji procesoriai leidžia dar labiau padidinti kompiuterių spartos lygį ir galimybes.

Naujųjų „Dell Precision“ darbo stočių kaina prasideda nuo 649 dolerių.