„Dell“ pristatė rudens sezono naujienas IFA 2018 parodoje

Technologijų bendrovė „Dell“ pristatė naujausią rudens sezono įrenginių spektrą IFA 2018 parodoje Vokietijoje. Patobulinti bendrovės „Inspiron“, XPS, „Vostro“ įrenginiai ir „Dell“ monitoriai yra pritaikyti skirtingiems vartotojų poreikiams ir įperkami kiekvieno kišenei. Produktai tinka ir tiems vartotojams, kurie nori naudoti ne „Windows“ operacinę sistemą, o kai kuriose naujose modelių serijose atsiras „Amazon Alexa“ paslauga.

„Džiaugiamės, kad šiemet vėl dalyvaujame IFA parodoje, kur pristatome savo naujienas, – sako „Dell“ namams ir smulkiajam verslui skirtų produktų grupės vyresnysis viceprezidentas ir vadovas Ray Wah‘as. – Daug investavome į mūsų puikiai visiems pažįstamų nešiojamųjų kompiuterių ir 2-in-1 serijos dizaino pokyčius – dabar dar gražesnis dizainas, išskirtinės medžiagos bei gerai apgalvotos funkcijos.“

Technologijų bendrovė pristatė naują „Inspiron 2-in-1“ nešiojamųjų kompiuterių seriją, sudarytą iš 6 įrenginių, įskaitant ir pirmąjį bendrovės premium klasės „Chromebook“ kompiuterį. Jis kol kas bus prieinamas Didžiosios Britanijos ir Vokietijos rinkoms. Kalbant apie XPS nešiojamųjų kompiuterių šeimos pagausėjimą – mažiausias 13 colių nešiojamasis kompiuteris XPS 13 galės pasigirti aštuntos kartos „Intel Core i3“ procesoriumi, kuris vartotojams suteiks daugiau įrenginio galimybių už prieinamą kainą. Taip pat „XPS 13 Developer Edition“ nešiojamajame kompiuteryje įdiegta naujausia „Linux“ operacinė sistema „Ubuntu 18.04“. „Dell“ yra vienas iš nedaugelio originalios įrangos gamintojų  (angl. OEM), kuris tiekia ir palaiko „Linux“ operacinę sistemą.

Parodoje taip pat „Dell“ pristatė naujausią savo monitorių, kuris bus dar galingesnis.

„Inspiron 7000 2-in-1s“ nešiojamieji kompiuteriai

Pradėkime nuo „2-in-1 Inspiron“ 7000 serijos kompiuterių, kuriuos „Dell“ atnaujino su naujausiais aštuntos kartos „Intel Core i5“ ir „Intel Core i7“ procesoriais. Prieinami trijų skirtingų dydžių – 13, 15 ir 17 colių ekranais, šios serijos kompiuteriai pasižymi aukščiausios klasės savybėmis, įskaitant 4K UHD raiškos ekranus ir patobulintą aušinimo sistemą. Be to, 15 ir 17 colių versijose pasirinktinai siūloma „NVIDIA® GeForce® MX150“ mobilioji grafikos plokštė norintiesiems pagerinti grafikos kokybę, taip pat „Intel® OptaneTM Memory“ atminties plokštė siekiantiesiems padidinti našumą.

13 colių versija gali palaikyti iki 1TB SSD talpos duomenų ir 16 GB atminties, o 15 ir 17 colių versijos turi galimybę palaikyti iki 2TB kietojo disko atminties su SSD net iki 512 GB. Vėliau prie visų šių funckijų prisijungs ir „Amazon Alexa“ bei „Dell Mobile Connect“ mobiliojo valdymo įrangos aplikacijos.

„Inspiron 5000 2-in-1s“ nešiojamieji kompiuteriai

Kita naujiena – „Inspiron 14 5000 2-in-1“ serijos nešiojamieji kompiuteriai. Jie gali pasigirti daugeliu patobulinimų iš 7000 serijos, įskaitant aušinimo sistemą. Atnaujintoje versijoje išvysite aštuntos kartos „Intel Core i3“ ir „Intel Core i7“ procesorius bei pasirinktinai siūlomą „Nvidia GeForce MX130“ mobiliąją grafikos plokštę. Atminties talpa svyruos nuo 128 GB su SSD plokšte iki 2TB kartu su 256 GB SSD atminties plokšte. Bus pristatytos dvi versijos „Inspiron 14 5000 2-in-1 – 5481“ ir „Inspiron 14 5000 2-in-1 – 5482“.

Nešiojamieji kompiuteriai bus siūlomi nuo 4 GB su DDR4 talpos atmintimi iki 32 GB. Be to, papildomai bus galimybė įsigyti „Intel Optane“ duomenų saugyklą. Pats prietaisas turės 14 colių ekraną su „Full HD“ liečiamuoju ekranu bei vėliau jame atsiras „Amazon Alexa“ ir „Dell Mobile Connect“ paslaugos.

„Inspiron 15 5000 notebook“ kompiuteriai

Naujieji „Inspiron 15 5000 (5580)“ yra pristatomi solidžių spalvų spektro bei sukomponuoti su siaurais kraštais iš abiejų pusių, kad išbaigtų stilingą išvaizdą. USB C tipo jungtis aprūpina maitinimo tiekimą ir ekrano palaikymą, o papildomas pirštų atspaudų skaitytuvas gali būti integruotas į įjungimo mygtuką. Šiame įrenginyje prieinama daug svarbių funkcijų, nuo tokių kaip iki 32 GB DDR4 atmintis, įskaitant SSD ir dvigubus diskus bei papildomas „NVIDIA® GeForce® MX150“ grafikos plokštes ir apšviečiamą klaviatūrą.

Pirmasis „Dell“ premium klasės „Chromebook“ kasdieniam naudojimui

„Dell“ stiprina „Inspiron“ serijos liniją su pirmuoju aukščiausios kokybės „Chromebook“. Šis „Inspiron Chromebook 14 2-in-1“ bus prieinamas Didžiosios Britanijos ir Vokietijos rinkoms. Produktas sukurtas tiems klientams, kurie nori turėti išskirtinį 2-in-1 konvertuojamą kompiuterį su aukščiausios kokybės funkcijomis, apgalvotu dizainu ir plačiu 14 colių FHD IPS ekranu bei sujungtu su „Google“ programėlėmis ir ekosistemomis. Siaurų kraštų aliuminis korpusas užtikrina elegantišką ir kompaktišką išvaizdą, o įrenginys palaiko bateriją net iki 15 valandų.

Naujienos XPS 13 įrenginių šeimoje

„Dell“ pasididžiavimas – XPS 13, mažiausias bei galingiausias savo klasėje 13 colių kompiuteris, kuriame bus siūlomas aštuntos kartos „Intel Core i3“ procesorius už prieinamą vartotojams kainą. Taip pat „XPS 13 Developer Edition“ paslauga bus prieinama kartu su „Ubuntu 18.04 LTS“  atnaujinimu, kurio funkcujos 5renginyje bus prieinamos iki 5 metų.

Be to, XPS 13 2-in-1 modelyje bus montuojami naujausi „Intel“ aštuntos kartos procesoriai. Modelyje 2-in-1 taip pat įdiegta „Dynamic Power Mode“ paslauga, siekiant padidinti procesoriaus našumą ir baterijos palaikymą iki 15 valandų, bei išskirtinė vaizdo kokybė, kurią užtikrina „UltraSharp QHD+ InfinityEdge“ liečiamasis ekranas.

„Vostro 14“ ir „Vostro 15“ 5000 serijos kompiuteriai verslui

„Dell“ toliau plečia „Vostro“ liniją ir šį kartą pristato naujus „Vostro 14“ ir „Vostro 15“ 5000 serijos kompiuterius, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama efektyvumo ir saugumo funkcijoms, kas ypač svarbu smulkiajam verslui. Kompiuteriuose integruotas aštuntos kartos „Generation Intel® Core™“ procesorius, USB C tipo jungtis, kuri aprūpina maitinimo tiekimą ir ekrano palaikymą, bei pasirinktinai piršto atspaudo skaitytuvas ir siauras rėmelis. Sukurtas auditorijos poreikiams patenkinti, naujasis „Vostro“ kompiuteris pasiūlys TPM 2.0 (angl. Trusted Platform Module) palaikymo įrangą, kuri užtikrina aukštą komercinio lygio duomenų apsaugą ir šifrų saugojimo bei įrenginių patikrinimo nustatymus kartu su „Bitlocker“ konfigūracijos saugos nustatymais.

Dell „27 USB-C Ultrathin Monitor“ – itin plonas monitorius

Bendrovė pristatė naujausią „Ultrathin“ klasės šeimos narį – „27 USB-C Ultrathin Monitor“ itin ploną monitorių, turintį ryškiausią pasaulyje 27 colių itin ploną ekraną. Tai yra aukščiausios kokybės HDR monitorius su „VESA-certified DisplayHDR 600“ technologija ir integruota „Corning Iris™ Glass light-guide plate (LGP)“ technologija.

Jame yra USB C tipo jungtis, perduodanti visus vaizdus, duomenis ir maitinimą iš vieno šaltinio, pasiūlant vienintelio laido srendimą visiems būdams.

Naujieji „Dell“ produktai prekyboje pasirodys šių metų rudenį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau