Dell pristatė pirmąjį 8K monitorių

Parodoje CES 2017, kuri šiuo metu vyksta Las Vegase, „Dell“ pristatė įspūdingą monitorių „Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K“ (UP3218K modelio numeris), prieš kurį nublanksta net 5K monitorių detalizacija.

Gamintojas savo naujieną vadina pirmuoju pasaulyje 32 colių monitoriumi su 8K raiška. Jis gavo 33,2 mln. vaizdo taškų su 280 ppi tankiu, atkuria daugiau nei 1 milijardą spalvų ir siūlo 100% Adobe RGB ir sRGB spalvų gamų aprėptį.

Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K

Pasak gamintojo, šio monitoriaus pirkimas gali pasiteisinti, jei vartotojas galvoja įsigyti keturis 4K ekranus. Logiškai mąstant, šis įtaisas yra skirtas pirmiausia aukštos kvalifikacijos fotografams, dizaineriams ir kitiems vartotojams, profesionaliai dirbančiais su grafika.

Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K

„Dell“ modelis jau paruoštas gamybai. Naujiena gali pasigirti visų keturių ekrano pusių siaurais rėmeliais, taip pat siūlo visas pagrindines nuostatas, kurios svarbios profesionaliam darbui – pasukimą, palenkimą ir aukščio reguliavimą. Yra pora DisplayPort 1.3 jungčių ir keturios USB 3.0.

„Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K“ planuojama pradėti pardavinėti nuo kovo mėnesio už 4999 $ kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau