„Dell“ pristatė pavasario naujienas vartotojams

„Dell“ pristatė daug naujų produktų, skirtų naudoti kasdien. Pristatyta nauja „Inspiron All-in-One“ serija, atnaujinimo sulaukė „Vostro“, „XPS“ nešiojamieji kompiuteriai ir „Dell S Series“ monitoriai. Bendrovė taip pat pristatė naują „Inspiron 15 2-in-1 Special Edition“ versiją.

„Džiaugiamės galėdami mūsų vartotojams nuolat pasiūlyti naujausias inovacijas ir pateikti pažangiausius sprendimus, kai tik jie tampa prieinami, – sako „Dell“ namams ir smulkiajam verslui skirtų produktų grupės  vyresnysis viceprezidentas ir vadovas Ray Wah‘as. – Nauji dizainai, plečiama kino žiūrėjimo namuose patirtis ir dar didesnis įrenginių našumas – visa tai suteiks atnaujintas vartotojams skirtų įrenginių portfolio.“

Naujasis sistemų paketas, paremtas „Windows 10“ versija, toliau pabrėžia bendrovės įsipareigojimą kurti įrenginius, kuriuose pirmenybė teikiama našumui, apgalvotam dizainui ir itin kokybiškai turinio žiūrėjimo patirčiai. Taip pat naujieji bendrovės „Inspiron“ ir „XPS“ įrenginiai su įdiegtais naujausiais procesoriais suteiks didžiausią įmanomą efektyvumą kasdieniams vartotojų poreikiams.

Dar viena iš svarbių sričių, kuriai „Dell“ ir toliau skiria ypač daug dėmesio – namų kino teatro funkcionalumas visuose asmeniniuose kompiuteriuose. Remiantis jau anksčiau bendrovės atlikto tyrimo duomenis, vienas iš dviejų pagrindinių asmeninių kompiuterių vartotojų užsiėmimų yra filmų žiūrėjimas. Todėl toliau visuose „XPS“ ir tam tikruose „Inspiron“ asmeniniuose kompiuteriuose aktyviai plėtojamos tokios technologijos kaip „Dell Cinemastream“, užtikrinanti sklandų vaizdinės medžiagos transliavimą internetu, „Dell Cinemasound“, akcentuojanti geresnę garso kokybę, ir „Dell Cinemacolor“, kurios pagrindinis tikslas yra nepriekaištingos spalvos ir HDR pranašumų išnaudojimas.

Našumo naujovės – „XPS“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose

Neliko užmirštas ir bendrovės flagmanas „XPS 15“ nešiojamasis kompiuteris, kuris taps dar galingesnis. Nauji „Intel Coffee Lake H“ procesoriai ir naujos grafikos posistemės konfigūracijos leis pasiekti daugiau spartos, tačiau kartu neaukoti baterijos darbo laiko. Naujos kartos „InfinityEdge“ ekranas pasiūlys ne tik 4K UHD raišką, tačiau kartu bus taupesnis, todėl baterija veiks iki vienos valandos ilgiau nei anksčiau, o bendras autonominio darbo laikas galės siekti iki 20 val. Šis modelis prekyboje pasirodys gegužės mėnesį.

Tuo tarpu naujasis „XPS 15 2-in-1 su „InfinityEdge 4K“ ekranu, CES parodos metu gavęs daugiau nei 34 „Best of CES Awards“ apdovanojimus, Baltijos šalyse prekybos vietose pasirodys birželio pabaigoje. Vartotojai galės įsigyti ne tik sidabrinį, bet ir „Brushed Onyx“ spalvos modelį.

 

„Inspiron AIO“ serijos naujiniai

„Inspiron AIO“ („viskas viename“) įrenginiai rinkoje puikiai žinomi dėl savo išskirtinės vertės, paprastų nustatymų ir tikslingų nuolatinių naujovių. Vartotojai galės įsigyti visiškai atnaujintus „Inspiron AIO“ („viskas viename“) sprendimus, tai bus tokie modeliai kaip „Inspiron 22 ir 24 3000“ (22 ir 24 colių ekranai), „Inspiron 24 5000“ (24 colių ekranas) ir „Inspiron 27 7000“ (27 colių ekranas).

„Inspiron AIO 3000“ serija su 21.5 arba 23.8 colių ekranais apima reikiamas savybes naudoti kasdien ir pramogoms už prieinamą kainą. Ši serija gali turėti baltos arba juodos spalvos korpusus, „Intel“ platformą, iki 16GB DDR4 operatyviosios atminties, du garsiakalbius, web kamerą, itin siaurus ekrano rėmelius.

„Inspiron AIO 5000“ serija siūlo galingesnius komponentus ir daugiau galimybių, todėl čia vartotojai ras naujausius „Intel 8th Gen Core“ procesorius, iki 16GB DDR4 operatyviosios atminties, galimybę įdiegti kelis duomenų kaupiklius (taip pat ir naujausius „Intel Optane“ SSD sprendimus), itin siaurus rėmelius turinčius „InfinityEdge“ ekranus, taip pat bus konfigūracijų su žaidimams tinkamomis vaizdo plokštėmis.

 

„Inspiron AIO 7000“ serija – tai aukščiausios klasės kompiuteriai su beveik berėmiu 23 colių „InfinityEdge“ ekranu ir 4K raiška, pilnu „Dell Cinema“ technologijų paketu, taip pat „Dell MobileConnect“ programine įranga.

Papilnėjusi „Vostro“ serija

Vostro 15 7000

Labiau verslo sektoriui pažįstama „Vostro“ įrenginių linija taip pat sulauks papildymo. Pasirodys naujas „Vostro 15 7000“ nešiojamasis kompiuteris su naujausiais 6 branduolių aštuntos kartos „Intel Core“ procesoriais ir NVIDIA GEFORCE GTX 1060 Ti grafika.

Kaip ir kiti šios serijos kompiuteriai, šis modelis džiugina akiai patraukliu dizainu bei aptakiu metaliniu ekrano dangčiu. Jį galima rinktis iš dviejų spalvų – platininės pilkos arba metalinės mėlynos. Taip pat modelis turi didelius aušinimo ventilius ir dvigubus aušinimo ventiliatorius, kurie padeda išlaikyti sklandų veikimą esant didelėms apkrovoms, tuo pat metu kompiuteriui dirbant tyliai. 

Ekranai darbui ir pramogoms

„Dell“ monitorių gerbėjai turėtų atkreipti dėmesį į atnaujintą „S Series“ asortimentą. Prekyboje pasirodė modeliai S2319H/HN (23 colių ekranas), S2419H/HN (24 colių ekranas) ir S2719H/HN (27 colių ekranas). Naujas dizainas ir „InfinityEdge“ ekranai suteikia monitoriams elegancijos ir modernumo pojūtį.

Naujieji kompiuteriai ir monitoriai Lietuvoje partnerių tinkluose turėtų pasirodyti birželio mėnesį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau