„CES 2020“ parodoje LG pristatys televizorių seriją „REAL 8K“ su naujos kartos DI procesoriumi

LG kitą savaitę vyksiančioje elektronikos parodoje „CES® 2020“ pristatys naujus 8K televizorių serijos modelius su 77 ir 65 colių įstrižainės ekranais, kurie prisijungs prie jau esamų LG 88 ir 75 colių prietaisų. Viso gamintojas žada net aštuonias naujienas.

2020 metų seriją sudaro aukščiausios klasės 88 ir 77 colių televizorius „LG SIGNATURE OLED 8K“ (modeliai 88/77 OLED ZX) ir „LG NanoCell“ (modeliai 75/65 Nano99, 75/65 Nano97, 75/65 Nano95), kurie visi viršija naują pramonės šakoje taikomą skiriamąją gebą „8K Ultra HD“, kurios standartus nustatė „Consumer Technology Association“ (CTA), o nepriklausoma laboratorija kaip „TÜV Rheinland“ patvirtino, kad televizoriai „LG SIGNATURE OLED 8K“ ir „LG 8K NanoCell“ viršija šį reikalavimą.*

LG 8K televizoriai ne tik užtikrina „Real 8K“ raišką, bet taip pat yra pritaikyti ateičiai ir pirkėjai maloniais potyriais ramiai galės mėgautis įvairiais būdais. Naujieji modeliai suteikia galimybę atkurti tikrą 8K turinį, nes dera su daugybe įvairių tokios raiškos turinio šaltinių, jungiamų prie HDMI ir USB skaitmeninių įėjimų, bei su tokiais kodekais kaip HEVC, VP9 ir AV1, iš kurių pastarąjį naudoja pagrindiniai srautinio turinio teikėjai, įskaitant „YouTube“. LG 8K televizoriai dera su 8K turiniu, kuris srautiniu būdu perduodamas 60 kadrų per sekundę greičiu ir yra sertifikuoti per HDMI priimti 8K 60P signalą.

Naujausi LG 8K televizoriai taip pat pasižymi pagerintu našumu, kurį užtikrina naujas DI procesorių „α (Alpha) 9 Gen 3“. Panaudodama giliojo mokymosi technologiją ir dirbtiniu intelektu paremtą skiriamosios gebos iki 8K padidinimą, 2020 metų serija visų tipų turiniui užtikrina optimizuotą vaizdo ir garso kokybę. Remdamasis išmaniuoju giliojo mokymosi tinklu ir upscalingu iki 8K, analizuodamas turinį ir pritaikydamas keturių pakopų triukšmo mažinimą bei dažniu paremtą ryškumo padidinimą, DI mažesnės skiriamosios gebos turinį pagerina beveik iki 8K tobulumo.

3 procesorių „α9 Gen“ DI „Picture Pro“ yra pajėgus ekrane atpažinti veidus ir tekstą ir juos tiksliai paderinti ir paryškinti taip, kad būtų gauti natūralesni odos atspalviai, gerai atsispindėtų veido mimika ir taptų aiškesnės bei lengviau įskaitomos raidės. Be to, automatinis žanro pasirinkimas atpažįsta žiūrimo turinio tipą ir, automatiškai pritaikydamas idealias vaizdo nuostatas, užtikrina geriausią, atitinkančią vieną iš keturių žanrų (filmai, sportas, standartinis ir animacija), vaizdo kokybę.

LG DI „Sound Pro“ savo ruožtu analizuoja garso turinį ir, kad būtų užtikrinti aiškesni balsai bei sodresnis išraiškingesnis foninis garsas, jį priskiria vienai iš penkių kategorijų – muzikai, filmams, sportui, dramai ar naujienoms. Žodžiai yra atskiriami ir sustiprinamas jų intensyvumas, todėl žiūrovams lengviau juos suprasti, o foniniai garsai yra identifikuojami ir sukuriamas virtualus erdvinis 5.1 efektas, kuris užtikrina žiūrovo aukštesnio lygio įsitraukimą.

Be išskirtinių žiūrėjimo potyrių LG 8K televizoriai žada ir naują patogumo lygį, kurį gali suteikti DI technologija. Su IoT derančius prietaisus naudotojai gali stebėti ir valdyti iš televizoriaus „Home Dashboard“, o „Hands-Free Voice Control“ leidžia žiūrovams daugybę prijungtų prietaisų net per visą kambarį valdyti balsu.

*  „TÜV Rheinland“ bandymų rezultatai patvirtino, kad naujieji 77 colių LG televizoriai „LG SIGNATURE OLED 8K“ ir 65 colių „NanoCell 8K“ (Nano97 serija) viršija minimalius „Real 8K“ keliamus reikalavimus dėl kontrasto moduliacijos (CM).

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau