CES 2016: ypač lengvi ir ploni nešiojamieji kompiuteriai „Samsung Notebook 9“

CES 2016 parodoje „Samsung“ parodė daug naujų produktų, įskaitant ypač lengvus ir plonus „Notebook 9“ serijos nešiojamuosius kompiuterius su 13,3 ir 15 colių ekranais.

Samsung Notebook 9
Samsung Notebook 9

„Windows 10“ valdomų naujienų techniniai duomenys turi daug bendro. Nepaisant dydžio skirtumo, abiejų modelių ekranų rezoliucija yra 1080p (1920 × 1080 taškų). Kompiuteriai naudoja Core i5 arba i7 procesorius su „Intel HD Graphics 520“ grafikos valdikliu ir palaiko greitą įkrovimą, kuris baterijos įkrovimo laiką leidžia sumažinti iki 20 minučių. Įranga patalpinta į lengvą magnio lydinio korpusą. Mažesnis modelis sveria vos 0,84 kg, o jo storis yra 13,4 mm. 15 colių versija sveria 1,29 kg, korpuso storis – 14,5 mm.

13.3 colių nešiojamas kompiuteris naudoja 4 arba 8 GB RAM ir 128 arba 256 GB talpos SSD. Komplekte taip pat yra kamera (720p), du USB 3.0 prievadai, Micro HDMI ir mini VGA jungtys bei SD atminties kortelių lizdas. Baterijos pakanka iki 10 valandų.

Samsung Notebook 9
Samsung Notebook 9

Didesnis modelis turi tas pačias RAM ir SSD talpos parinktis, internetinę kamerą, USB Type-C, 2 x USB 3.0, HDMI, mini Ethernet jungtis ir microSD atminties kortelių lizdą. Kompiuterio baterija užtikrina iki 12 valandų autonominį veikimą.

Abu nešiojamieji kompiuteriai gavo „Underwriters Laboratories“ sertifikuotą ergonomišką klaviatūrą, taip pat pažangias apsaugos funkcijas, įskaitant „Security Cam“, kuri, prietaiso vagystės atveju, fotografuoja aplinką ir nuotraukas siunčia į iš anksto nustatytą elektroninio pašto adresą.

„Samsung Notebook 9“ bus parduodami nuo kovo mėnesio. Prietaisų kaina dar nepaskebta.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau