CES 2015: Philips parodė UHD televizorių su lazeriniu apšvietimu

Jei anksčiau tam, kad nustebinti vartotoją, užteko tiesiog pateikti produktą su 4K palaikymu, tai dabar to nepakanka. Parodoje CES 2015 Ultra HD yra de facto standartas ir pristatyti ekraną su mažesne rezoliucija nėra prestižas. Todėl Philips nusprendė išskirti savo naują televizorių iš nesibaigiančio naujų 4K produktų srauto gerindami spalvų atkūrimą. Susipažinkite – Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV.

Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV
Engadget nuotrauka

Šis ekranas kaip šviesos šaltinį naudoja raudonojo lazerinio diodą ir mėlynos-žalios spalvos šviesos diodus vietoj plačiai naudojami baltų LED. Pasak kūrėjų, šis sprendimas leido pasiekti tikslesnį spalvų atkūrimą ir išplėtė jų spektrą. Pasak kolegų, kurie turėjo galimybę “gyvai” susipažinti su naujiena, spalvos iš tiesų atrodo geriau, lyginant su tradiciniais sprendimais.

Be pažangios apšvietimo sistemoms, Philips savo televizoriuje taip pat įrengė vertikalius galingus garsiakalbius, kuriuos prireikus galima atjungti nuo ekrano ir padėti didesniu atstumu vienas nuo kito. Televizorius palaiko technologiją Miracast ir gali atkurti turinį iš YouTube, Netflix, Vudu, Pandora.Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV

Naujasis televizorius bus parduodamas nuo gegužės mėnesio ir turės 58 ir 65 colių įstrižainių versijas. Mažesnis modelis 58PFL8900 vertinamas $ 3000, o 65PFL8900 bus galima įsigyti už $ 3500 (nurodytos kainos JAV rinkoje).

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau