CES 2015: Acer pristatė savo galingą mini kompiuterį Revo One RL85

Dar parodos IFA 2014 metu, praėjusių metų rugsėjį, Acer pirmą kartą viešai paskelbė apie naujo kompaktiško multimedijos centro Revo One kūrimą. Tačiau jokių duomenų apie naują produktą gamintojas neatskleidė. Intriga išliko iki vakar, kai Acer parodoje Las Vegase pagaliau oficialiai pristatė savo produktą.

Acer Revo One RL85
Acer.com nuotrauka

Maža forma, tačiau didelės galimybės – taip Acer apibūdina savo kompiuterį Revo Vienas RL85. Nepaisant kompaktiškų matmenų, šis siūlo PC funkcijas ir galimybes, našumu palyginamas su daug didesniais įrenginiais. Naujiena turi Intel Core i3 arba Core i5 paskutinės kartos procesorių. Kompiuteris palaiko vaizdo išvestį vienu metu į du Ultra HD rezoliucijos monitorius. Visa tai papildo kokybiška 7.1 kanalų garso sistema. Acer mano, kad jų mini kompiuteris yra idealus šeimai žiūrėti filmus, TV programas, nuotraukas. Mažoje dėžutėje atsirado vietos trims diskams. Montuojant 2TB kietuosius diskus vartotojui prieinama 6TB duomenų saugojimui. Iš tinklo galimybių pabrėžiamas bevielis Wi-Fi 802.11ac adapteris, kuris suteikia iki penkių kartų didesnį greitį, palyginti su tradiciniais Wi-Fi 802.11b/g/n sprendimais.

Acer-Revo-One-RL85
Acer.com nuotrauka

Revo One RL85 yra ne tik kompiuteris, bet ir tikras Media Hub‘as su Acer BYOC (Build Your Own Cloud) debesų paslaugos palaikymu. Atskirai kūrėjai pažymi originalų įrenginio dizainą su užapvalintais kampais. Viršutinėje blizgaus korpuso dalyje galima pastebėti SD kortelės lizdą ir keturis LED indikatorius. Galinėje dalyje yra du USB 2.0 ir du USB 3.0 lizdai, HDMI ir mini DisplayPort.

Naujiena Europoje bus parduodama nuo sausio už pradinę 269 eurų kainą.