„Canon“ atnaujino daugiafunkcių rašalinių spausdintuvų asortimentą

Šiandien „Canon“ pristato tris naujus daugiafunkcius rašalinius spausdintuvus. Namams skirtuose spausdintuvuose PIXMA MG5750, MG6850 ir MG7750 patobulintos virtualių duomenų saugyklų ir „Wi-Fi“ ryšio funkcijos derinamos su nauja spausdinimo technologija.

Virtualios duomenų saugyklos paslaugos

Naujausi „Canon“ spausdintuvai yra suderinami su „Instagram“ ir „Slideshare“ programomis,. Dėl PIXMA funkcijos „Cloud Link“ šios paslaugos prieinamos tiesiai iš spausdintuvo jutiklinio ekrano.

Su PIXMA MG5750, MG6850 ir MG7750 galima prisijungti ir spausdinti tiesiai iš įvairių virtualių duomenų saugyklų, tokių kaip „GoogleDrive“, „Dropbox“, „Evernote“ ir „OneDrive“, arba nusiųsti nuskaitytus dokumentus ir nuotraukas į „Microsoft OneNote“ programą.

Visi naujieji modeliai turi „Canon“ PIXMA nuskaitymo ir nuotolinio spausdinimo funkciją „Cloud Link“, kuri leidžia naudotojams nuskaityti dokumentą arba nuotrauką vienu spausdintuvu. O naudojantis virtualių duomenų saugyklų paslaugomis – spausdinti spausdintuvu, esančiu kitoje vietoje. Pavyzdžiui, galite pasirūpinti, kad reikiamas dokumentas būtų laiku išspausdintas kitame biure, kad jūsų bendradarbis galėtų jį pasiimti į svarbų susitikimą, net jeigu jūs dirbate namuose.

Automatinio įsijungimo ir išsijungimo funkcija leis mažinti energijos sąnaudas: spausdintuvai įjungiami, kai iš virtualios duomenų saugyklos į juos atsiunčiamas spaudinys.

Tiesioginis geresnės kokybės spausdinimas

Su išmaniaisiais įrenginiais prisijungti prie naujųjų PIXMA modelių ir ką nors išspausdinti ar nuskaityti bus galima greitai ir paprastai, nes juose integruota „Wi-Fi Direct“ technologija. Ji nereikalauja nei interneto ryšio, nei slaptažodžio. Modelyje MG7750 integruota NFC technologija leis per kelias sekundes ką nors išspausdinti ar nuskaityti naudojant „Canon PRINT“ programėlę – tereikės spausdintuvą paliesti su išmaniuoju įrenginiu, turinčiu NFC funkciją.

Naujoji „Canon“ rašalo technologija užtikrina puikią spaudinių spalvų kokybę.

Galingas aukštos kokybės spausdinimas namuose su PIXMA MG7750

Modelį PIXMA MG7550 pakeisiantis naujasis daugiafunkcis spausdintuvas MG7750 su šešiomis rašalo kasetėmis pasižymi aptakiu dizainu ir užtikrina išskirtinę spausdinimo kokybę. Jis turi 8,8 cm jutiklinį ekraną ir išmaniąją „Canon“ naudotojo sąsaja. MG7750 turi šešias atskiras rašalo kasetes, todėl leidžia spausdinti didelės raiškos vaizdus (iki 9600dpi) su sklandžiai pereinančiais atspalviais net ir nespalvotose nuotraukose.

PIXMA MG7750
PIXMA MG7750

Stilingas spausdinimas: PIXMA MG6850 ir MG5750

Modelius PIXMA MG6650 ir MG5650 pakeičia modeliai MG6850 ir MG5750 su penkių rašalo kasečių sistema. Iš abiejų spausdintuvų galima spausdinti, naudojantis įvairiomis virtualių duomenų saugyklų paslaugomis, įskaitant galimybę prisijungti ir spausdinti iš išmaniųjų įrenginių bei kamerų su „Wi-Fi“ ryšiu.

PIXMA MG6850
PIXMA MG6850

Naujuosiuose PIXMA spausdintuvuose galima naudoti XL dydžio rašalo kasetes, kurios leis mažesnėmis sąnaudomis spausdinti daugiau.

Informacijos šaltinis: pranešimas žiniasklaidai.