„Call of Duty: Modern Warfare“ kompiuterio versijos dydis viršijo 200 GB

Liepos 1 d. „Infinity Ward“ ir „Activision“ išleido dar vieną „Call of Duty: Modern Warfare“ atnaujinimą. 1.23 versija į Karališkąjį mūšį „Warzone“ pridėjo 200 žmonių ir kitokio turinio. Be to, jame buvo aptiktas dar vienas netikėtumas, deja, ne toks malonus: vartotojai nustatė, kad išleidus naujausią pataisą, kompiuterio žaidimo versijos dydis viršijo 200 GB.

Apie tai pirmą kartą „Reddit“ forume parašė asmuo slapyvardžiu vanillaricethrowaway. Jis paskelbė „Call of Duty: Modern Warfare“ diegimo ekrano kopiją, kurioje nurodyta, kad reikia 209 GB laisvos vietos standžiajame diske. Portalas PCGamesN atkreipė dėmesį į jo pranešimą. Leidinio atstovas nusprendė savarankiškai patikrinti vanillaricethrowaway žodžius ir savo akimis pamatyti, kiek „Infinity Ward“ projektas užima vietos kietajame diske. Žurnalistas tvirtina, kad „Call of Duty: Modern Warfare“ aplanko apimtis yra 235 GB. Jo manymu, netrukus žaidimas nebetilps 256 GB kaupiliuose.

Čia verta paminėti, kad apskaičiuojant „CoD: Modern Warfare“ dydį atsižvelgiama netik į pačią šaudyklę, bet ir ir Karališkąją mūšį „Warzone“. Pastarasis, nors ir yra atskiras projektas, tačiau veikia remdamasis MW.

„Reddit“ forumo vartotojai bandė suprasti, kodėl žaidimas užima tiek daug vietos kaupikliuose. Forume populiariausia tapo teorija, kad glaudinimo nebuvimas supaprastina duomenų apdorojimą santykinai silpnuose kompiuteriuose. Prisiminsime, kad „Call of Duty: Modern Warfare“ konsolinė versija balandžio mėnesį išaugo iki beveik 200 GB, tačiau neviršijo šios psichologinės ribos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau