Buvęs „Nokia” vadovas Stephenas Elopas ir kiti vadovai palieka „Microsoft”

„Microsoft“ vykdo eilinį restruktūrizavimo etapą ir šį kartą jis reiškia įvairių padalinių vadovų atleidimus.

Buvęs „Nokia“ vadovas Stephenas Elopas, kuris po mobiliųjų verslo įsigijimo perėjo į „Microsoft“, netrukus paliks korporaciją. Tai laiške darbuotojams pranešė „Microsoft“ generalinis direktorius Satya Nadella. Bendrovėje Stephenas Elopas yra atsakingas už mobiliųjų telefonų „Lumia“ gamybą. Jis įmonėje dar dirbs paskirtą pereinamąjį laikotarpį, o po to pasitrauks iš pareigų. Nadella pažymėjo – „Mes su Stephenu sutarėme, kad dabar pats tinkamiausias laikotarpis palikti kompaniją.“ Generalinis direktorius apgailestauja dėl tokio vadovo praradimo, bet nekantriai laukia naujo paskyrimo.

Stephenas Elopas
Stephenas Elopas

Tuo „Microsoft“ korporacijos aukšto lygio vadovų atleidimai nesibaigė. Savo postą taip pat palieka ir Markas Pennas, kuris pernai buvo paskirtas vykdomuoju viceprezidentu ir vyriausiuoju strategijos padalinio vadovu. Jis buvo vienas iš skandalingos kampanijos „Scroogled“, kuri buvo nukreipta prieš „Google“, iniciatorių. Pennas „Microsoft“ paliks rugsėjo mėnesį. Ateityje jis ketina užsiimti privataus investicinio fondo plėtra. Be to, įmanoma, kad jis gali pasuks į politiką Jungtinėse Amerikos Valstijose artėjant prezidento rinkimams.

Markas Pennas
Markas Pennas

Be to, „Microsoft“ vadovaujančias pareigas paliks Kirillas Tatarinovas ir Ericas Vairo. Tatarinovas vadovauja verslo sprendimų kūrimo padaliniui, o Vairo užsiima strateginiu planavimu.

Šiame bendrovės reorganizacijos etape „Windows“ padalinio vadovas Terry Myersonas išplės savo pareigų spektrą – nuo šiol jis vadovaus ir naujai sukurtai komandai „Windows and Devices Group“.