Bokso pasaulis: karšta 2024 metų pradžia

Boksas yra viena iš populiariausių sporto šakų. Ir tai nėra keista, nes nuolat vyksta didelio masto ir ryškūs įvykiai, kurie jaudina net šaltakraujiškiausius žmones. Šiame straipsnyje pateikiama informacija apie įdomiausius sporto įvykius, kuriuos netrukus galės stebėti bokso gerbėjai, įskaitant bukmekerio ggbet klientus.

Manny Roblesas pasidalijo savo nuomone apie Usiko ir Fury kovą

Manny Roblesas, anksčiau treniravęs garsųjį boksininką Andy Ruizą, neseniai pasidalijo savo lūkesčiais dėl Oleksandro Usyko ir Tysono Fury kovos. Anot jo, koks geras boksininkas, galima spręsti iš to, koks buvo sportininko rezultatas per paskutinę kovą. Atitinkamai treneris stato dėl Ukrainos atstovo pergalės. Ir tai yra gana laukiama, nes Fury dabar rodo, kad nėra geriausias profesionalas, o Usikas ir toliau nuolat demonstruoja savo staigumą ir jėgą.

Verta paminėti, kad iki vienų laukiamiausių bokso rungtynių tarp Usiko ir Fury liko vos kelios savaitės. Ši kova buvo paskelbta dar 2023 metų rudenį. Ir jei iš pradžių daugelis lažybų, profesionalių trenerių ir daugelis bokso gerbėjų lažinosi dėl anglo pergalės, tai dabar vis daugiau jų prognozuoja, kad čempiono titulas atiteks ukrainiečiui.

Ar bus kova tarp Joshua ir Usyko?

Netrukus bokso sporto gerbėjai galės stebėti, kas taps naujuoju WBA pasaulio sunkiasvorių čempiono titulo savininku. Remiantis viešai neatskleista informacija, dėl šio titulo ringe gali kovoti Anthony Joshua ir Martinas Bakole. Iš tiesų, šiandien būtent šie boksininkai yra pagrindiniai WBA reitingo varžovai.

Asociacijos valdyba netrukus turi nuspręsti, ar finalinės rungtynės įvyks tarp Didžiosios Britanijos ir Kongo Demokratinės Respublikos atstovų. Tačiau jau dabar žinoma, kad būsimasis nugalėtojas tikrai taps pretendentu į čempiono titulą, kuris priklauso garsiajam Ukrainos boksininkui – Aleksandrui Usikui.

Daugelis ekspertų pranašauja britams pergalę, nes boksininkas sėkmingai demonstruoja savo jėgą ringe. Tačiau šiuo metu jis galvoja tik apie galimas muštynes ​​tiek su Martinu Bakole, tiek su Aleksandru Usyku. Juk dabar boksininkas daug laiko skiria pasiruošimui kovai su buvusiu UFC čempionu Francisu Ngannou – ji vyks žiemos pabaigoje Saudo Arabijoje Rijade.

Joshua – Ngannou: kas žinoma apie šią kovą?

Ši kova nėra vienas sensacingiausių 2024 metų įvykių bokso pasaulyje. Tačiau abu sportininkai pasižymi įdomia kovos technika ir demonstruoja gerus rezultatus ringe, kurių dėka, greičiausiai, šios sporto šakos gerbėjai galės stebėti įdomius įvykių „vingius“.

Šios kovos organizatoriai buvo UFC, kuri pirmą kartą kovą suplanavo 2024 metų kovo 9 dieną. Tačiau vėliau jie nusprendė nesivaržyti su MMA akcijos rengiamu turnyru, todėl jis buvo nukeltas į kovo 8 d. Taigi, UFC 299 turėtų įvykti be jokių kliūčių.

Lažytojai, norintys laimėti prizą Joshua-Ngannou kovoje, dabar aktyviai analizuoja informaciją apie abu sportininkus. Ir, pasak daugumos, laimės Didžiosios Britanijos atstovas. Verta paminėti, kad prieš kurį laiką apie šią kovą kalbėjo ir buvęs pasaulio čempionas Tony Bellew. Jis stato už Joshua, nepaisant to, kad Ngannou neseniai sugebėjo pralenkti Fury. Savo prognozes jis argumentuoja tuo, kad boksininkai turi skirtingą kovos techniką, o britas – žiauresnis: „Žinoma, Ngannou kovoje su Fury parodė, kad daugelis žmonių klysta dėl jo, tačiau ši kova bus visiškai kitokia. Tikiuosi, kad Joshua laimės nokautu pirmame arba antrame raunde.

Ko tikėtis iš jaunesnių vidutinio svorio boksininkų?

Savo pramogomis dėmesį patraukia ne tik sunkiasvorių boksininkų kovos. Juk gana įdomios kovos nuolat vyksta ir kitose dėmesio vertose kategorijose. Taigi, pastaruoju metu daugelis stebėjo Virgilą Ortizą, Amerikos jaunesnįjį vidutinio svorio boksininką.

Jis neseniai grįžo į ringą ir neslepia, kad boksą laiko savo pašaukimu ir yra pasirengęs kovoti dėl geriausiojo titulo su bet kuriuo savo svorio kategorijos boksininku. Tačiau Ortizas tikrai norėtų patekti į ringą su Timu Tszyu. Šiandien Australijos atstovas yra dabartinis WBO titulo savininkas ir demonstruoja stulbinančius rezultatus kovose. Amerikietis neslepia pagarbos jam: „Timas Tszyu yra siaubingai geras kovotojas ir man būtų garbė, jei tapčiau kitu jo varžovu“.