BOE parodė 110 colių 8K 3D monitorių, kuriam nereikia specialių akinių

Europos audiovizualinės ir elektroninės integracijos parodoje stambus pagrindinis Kinijos ekranų gamintojas BOE pristatė savo pažangiausius pokyčius. Viena iš labiausiai dėmesio vertų naujovių buvo milžiniškas monitorius, galintis rodyti 3D turinį nenaudojant stereoskopinių akinių.

BOE teigimu, tai analogų neturintis 110 colių 8K monitorius su 120 Hz atnaujinimo dažniu, leidžiantis keliems skirtingais kampais sėdintiems žmonėms vienu metu žiūrėti 3D turinį nenaudojant jokios pagalbinės įrangos.

Bendrovė teigė, kad naujoviškas monitorius buvo pagamintas naudojant mini LED matricą, kvantinių taškų foninio apšvietimo technologiją ir specialiai sukurtą linzių masyvą. Pažymima, kad dabartiniame pavyzdyje trimatis vaizdas matomas iki 1,5 metro atstumo, tačiau BOE jau tobulina šį parametrą. Tiesa, pirmiausia tokie monitoriai kuriami reklamos sektoriui, parodoms ir kitoms komercinėms užduotims.


Toje pačioje parodoje BOE taip pat parodė pirmąjį pasaulyje 162 colių mini LED ekraną, pagamintą iš P0,9 stiklo. Gamintojo atstovai teigia, kad jis puikiai atkuria pilkos spalvos gama kreivę. Be to, ši matrica gali užtikrinti maksimalų iki 1000 nitų ryškumą.

Kitas naujiena – 65 colių itin plonas mini LED televizorius su 8K raiška ir 3024 vietinėmis pritemdymo zonomis, užtikrinančiomis didelį kontrastą.