„BlackBerry“ pristatė kartu su „Samsung“ ir „IBM“ sukurtą planšetę

Kanados gamintojas „BlackBerry“, kaip ir buvo tikėtasi, sugrįžo į planšetinių kompiuterių rinką. Tiesa, planšetė „Secutablet“ nėra kanadiečių gaminys, o tik modifikuota „Samsung Galaxy S 10.5“ versija su pažangesne saugumo sistema. Naujiena skirta įmonėms ir valdžios įstaigų darbuotojams.

Secutablet
Secutablet

Prietaisas turi aukštą kibernetinio saugumo lygį, leidžiantį saugiai dirbti su slaptais dokumentais. Ryšio saugumą užtikrina balso šifravimo technologija „SecuSMART“, kurią anksčiau įsigijo „BlackBerry“.

Prie „Secutablet“ sukūrimo taip pat prisidėjo „IBM“, planšetei sukūrusi specialią programinę įrangą, kuri izoliuoja darbui skirtas programas nuo įprastų (Facebook, Twitter, YouTube ir kt.), todėl dokumentai bus apsaugoti nuo nesankcionuoto priėjimo netgi suinstaliavus kenkėjišką programą. „Secutablet“ pardavimai prasidės 2015 metų vasarą.

BlackBerry

Prisiminsime, kad „BlackBerry“ ir „Samsung“ pradėjo bendradarbiavimą verslo sprendimų rinkoje 2014 metais. Tada bendrovės susitarė, kad technologija „BlackBerry BES12“ papildys „Samsung Knox“ saugumo sistemą „Galaxy“ išmaniuosiuose telefonuose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau