„Bitmain“ išleido kriptovaliutos kasimo trečiąjį ASIC modelį

Didžiausia pasaulyje kriptovaliutos kasimo įrenginių gamintoja, Kinijos kompanija „Bitmain“ pristatė trečiąjį naujosios 17-osios serijos modelį – „Antminer T17“.

Du pagrindiniai šios serijos prietaisai – „Antminer S17“ ir „Antminer S17 Pro“, buvo išleisti anksčiau, o jų pardavimai prasidėjo balandžio 9 dieną.

„Antminer T17“ yra pradinio lygio modelis su 40 TH/s galia, skirtas kriptovaliutų kasimui naudojant SHA256 algoritmą, įskaitant Bitkoinus (BTC) ir Bitcoin Cash (BCH). Naujos kartos 7 nm ASIC lustus naudojančio prietaiso energijos efektyvumas siekia 55 J/TH, kaip ir visų šios serijos modelių.

Bendrovė pažymėjo, kad „Antminer T17“ naudojama dviejų kanalų šilumos išsklaidymo technologija, kuri sumažintų oro pasipriešinimą. Tarpas tarp įsiurbimo ir oro išmetimo angų sumažintas 50%, o tai taip pat pagerina aušinimą. Visa tai dar labiau padidina kriptovaliutos kasimo įrangos tarnavimo laiką ir sumažina naudotojų išlaidas, pabrėžė „Bitmain“.

„Antminer T17“ pristatymas klientams prasidės gegužės mėn. Įmonė iki 10 vienetų apribojo prietaisų skaičių vienam užsakymui. Naujo mainerio kaina yra $ 1270.

Prisiminsime, kad praėjusį mėnesį „Bitmain“ Honkongo vertybinių popierių biržoje surengė IPO (angl. Initial Public Offering – pirminis viešas akcijų siūlymas visuomenei). Taip pat buvo pranešta apie bendrovės planus pirmą kartą pasinaudoti palankiais elektros energijos tarifais Kinijos pietvakarių lietaus sezono metu, sumontavus 200 tūkst. ASIC mainerių Sičuano ir Junanio provincijose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau