„Bitė“ pradeda prekybą laikrodžiais „Apple Watch“

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ savo salonuose pradeda prekiauti išmaniaisiais laikrodžiais „Apple Watch“. Juos nuo gegužės 18 dienos vakaro bus galima išbandyti ir įsigyti „Bitės“ salone Vilniaus „Akropolyje“, o vėliau – ir didžiuosiuose salonuose sostinės, Kauno ir Klaipėdos „Akropoliuose“.

„Rūpindamiesi savo klientais, pernai pirmieji iš mobiliojo ryšio operatorių pradėjome prekiauti „iPhone 6“ telefonais. Dabar pristatome tik praėjusio mėnesio pabaigoje pasirodžiusius išmaniuosius laikrodžius „Apple Watch“, kurie sulaukė išskirtinio dėmesio visame pasaulyje“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ rinkodaros direktorius.

Bendrovė planuoja prekiauti trijų spalvų („White“, „Blue“ ir „Green“) „Apple Watch Sport“ modelio išmaniaisiais laikrodžiais. Pirmiesiems 10 klientų, panorusiems įsigyti išmanųjį laikrodį, bus pritaikyta ypatinga kaina – 459 Eur. Su „Apple Watch Sport“ galima skambinti ir priimti skambučius, gauti  ir siųsti trumpąsias žinutes, naršyti internete, naudotis navigacija ir daugybe populiarių išmaniųjų programėlių, taip pat stebėti savo pulsą, sveikatos būklę, skaičiuoti nubėgtus kilometrus ir sudegintas kalorijas, gauti patarimus dėl fizinio aktyvumo.

Apple Watch Sport
Apple Watch Sport

Pasak P. Kuisio, šis žingsnis – natūrali bendrovės strategijos tąsa klientams pasiūlyti daugiau išmaniųjų įrenginių ir priedų. Nuo metų pradžios „Bitė“ atnaujino aštuonis didžiuosius savo salonus. Juose klientai gali paliesti ir išbandyti itin platų išmaniųjų įrenginių ir priedų asortimentą, gauti „Bitės“ Išmaniųjų ekspertų patarimus ir pagalbą teisingai nustatant įrenginius. „Rūpinamės mūsų klientų sveikata, todėl rinkdamiesi, kurį modelį pristatyti pirmiausia, pasirinkome būtent „Apple Watch Sport“, – sakė P. Kuisys.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau