Berėmis „Meizu“ pasirodė nuotraukoje

Atrodo, kad Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai paskelbė rimtą karą rėmeliams. Pasirodžius „Xiaomi Mi MIX“ tarsi buvo paleistas signalas įspūdingų berėmių sprendimų kūrimui. Kinijos prekiniai ženklai nuo seno pasižymi tokia liga – kai tik kas nors padaro kažką įdomaus, jie iš karto pradeda tai nukopijuoti. Anksčiau jau rašėme apie ZTE ir „Elephone“ atsakymus „Xiaomi“, o dabar pasirodė informacija, kad „Meizu“ taip pat nusprendė neatsilikti nuo naujausio mados klyksmo. Pastarosios kinų bendrovės vadovas Juanas Zhangas patvirtino, kad gamintojas kuria iš trijų pusių berėmį išmanųjį telefoną, tačiau neskubės jo išleisti į rinką. Be to  internete paviešinta šio prietaiso nuotrauka:

Manoma, kad ekrano plotas užims 91,3% priekinio paviršiaus, o nuo pažeidimų jį saugos grūdintas 2.5D formos stiklas. Apie būsimo kūrinio charakteristikas nieko nebuvo pranešta. Yra tik prielaida, kad išmanusis naudos „Helio X27“ arba „Helio X30“. Kada „Meizu“ pristatys savo naujovę taip pat nežinoma.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau