Be flagmano Galaxy S6 Samsung ruošia išmanųjį telefoną Galaxy S6 Edge

SamMobile.com atskleidė naują informaciją apie būsimą pavyzdinį Samsung išmanųjį telefoną, kuris pakeis dabartinį modelį Galaxy S5.

Ne paslaptis kad, kalbant apie pardavimus per pirmus mėnesius po išleidimo Galaxy S5 žymiai nusileidžia savo pirmtakui. Apskritai, Samsung išmaniųjų telefonų paklausa mažėja. Dėl to, Pietų Korėjos bendrovė 2016 metais, ketina pasiūlyti vartotojams flagmaną, sukurtą nuo nulio pagal Project Zero projektą.samsung Galaxy S6

Kaip praneša SamMobile.com, nepaisant to, kad flagmanas kuriamas nuo švaraus lapo, Samsung vis dėlto išlaikys esamą numeravimo schemą – prietaisas bus pavadintas Galaxy S6. Tai nenuostabu: Galaxy S linija gerai pažystama visame pasaulyje ir išleisti didžiules pinigų sumas už visiškai naujas rinkodaros kampanijas nėra prasmės.

Preliminariais duomenimis, Galaxy S6 turės Quad HD (1440 × 2560 pikselių) sensorinį ekraną, 64 bitų procesorių Exynos 7420/Snapdragon 810, pagrindinė kamera 16 arba 20 megapikselių, priekinė kamera 5 megapikselių ir 32/64/128 GB vidinės atminties.Galaxy S6 Edge

Teigiama, kad kartu su Galaxy S6, Samsung išleis aparatą Galaxy S6 Edge. Šio prietaiso skiriamasis bruožas, kaip ir Galaxy Note Edge, taps išlenktas ekranas. Tačiau, iki šiol nėra aišku, ar Samsung taikys į vieną kraštą užlenktą ekraną, ar bus naudojamas visiškai lankstus ekranas.