Balta „Nokia 6“ skirta tarptautinei rinkai?

Pirmasis „Nokia“ išmanusis telefonas, po šio prekės ženklo sugrįžimo į mobiliųjų prietaisų rinką, sukėlė didelį susidomėjimą tarp Kinijos vartotojų. Nepaisant aukštos kainos (1699 juaniai – apie 245  $) ir toli gražu ne pažangiausių techninių charakteristikų (5.5″ ekranas su 1080p raiška, lustas „Snapdragon 430“, 4/64 GB RAM, 16 ir 8 megapikselių kameros, pirštų atspaudų skaitytuvas ir „Android Nougat“), beveik pusė milijono žmonių  jį įsigydami pareiškė savo susidomėjimą, o pirmoji partija buvo išparduota per kelias minutes.

Tuo tarpu Filipinų internetinė parduotuvė „Lazada“ į savo katalogą įtraukė „Nokia 6“, o tai gali reikšti, kad HMD pakeitė savo nuomonę ir vis dėlto siųs savo prietaisą į tarptautinę rinką. Be to, parduotuvė turi baltos spalvos versiją , o Kinijoje parduodama tik juoda „Nokia 6“. „Lazada“ parduotuvėje naujienos kaina daug didesnė nei Kinijoje – apie 375 $.

Dabartiniai prekės ženklo savininkai oficialiai nekomentuoja „Nokia 6“ pasirodymo už Kinijos ribų ir ruošiasi parodai MWC 2017, kurioje bus pristatyti modeliai, tiesiogiai orientuoti į tarptautinę rinką. Tačiau „Lazada“ pagal vietos standartus yra pakankamai didelė parduotuvė , todėl mažai tikėtina, kad savo lankytojams suteikia tuščių vilčių.

4 kometarai
  1. Vaizdataškis

    Ne į temą. Atrodo, kad puslapis sugriuvo. Man kažkaip keistai, kreivai naršyklė pradėjo šį puslapį vartyti. Kažkas ne taip, kaip buvo vakar.

    1. Topcom

      Atnaujinam dizainą

      1. vaizdataškis

        Aha, matosi. Puslapis sunkiasvoris pasidarė, naršyklėms reikia apie 8,3 MB atsisiųsti pilnai užkrovai. Sunkiai vartosi.

        1. Topcom

          Padarėm kešavimą. Dabar tipiškas puslapis nesveria nei 1 MB, pagrindinis – 1,58 MB.

Komentarai negalimi