AUTODOC.LT mobilioji programėlė – bene patogiausias būdas įsigyti automobilių dalis

Kiekvienais metais vis auga apsiperkančiųjų internetu skaičius, tačiau kartais vis dar abejojama, ar kai kurias prekes tikrai verta pirkti būtent tokiu būdu. Automobilių dalių šiuo metu dažnas ieško specializuotose parduotuvėse arba autoservisuose, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Autodalis galima daug patogiau įsigyti internetinėse parduotuvėse, ir toks pasirinkimas iš tiesų turi daug privalumų. Pakalbėkime apie juos.

Pirmiausia, automobilių dalys internetu parduodamos mažesne kaina, nes palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas prie kompiuterio labai nesudėtinga, be to, internetinė prekyba nereikalauja tiek išlaidų, kiek įprastos parduotuvės išlaikymas.

Antras privalumas yra gausus automobilių dalių pasirinkimas. Jei tenka ieškoti gana retų automobilių dalių, dažnai tam sugaištama nemažai laiko. Naršydami internetinėse parduotuvėse gerokai paprasčiau rasite pakankamai pasiūlymų įsigyti reikiamų detalių.

Be to, pirkdami internetu norimą detalę, ko gero, rasite greičiau, nes nuvykę į pasirinktą parduotuvę ne visuomet galėsite įsigyti reikalingą pirkinį.

Patrauklu ir tai, kad internetinės parduotuvės neretai siūlo pakankamai greitą prekių pristatymą, todėl vargu ar teks laukti užsakymo labai ilgai. Be to, pardavėjai gali pasiūlyti ne vieną prekių pristatymo bei atsiskaitymo būdą, tad galėsite pasirinkti Jums labiausiai priimtiną galimybę.

Viena iš stambiausių internetinių autodalių parduotuvių Europoje yra AUTODOC, kuri sėkmingai veikia ir Lietuvoje. Jie siūlo rinktis iš 545 atsarginių dalių prekės ženklų ir 2500000 prekių, skirtų visoms automobilių markėms. Prekės saugomos 40000 m2 plotą užimančiuose sandėliuose, todėl jų visuomet yra pakankamai ir tai leidžia jas išsiųsti pirkėjams itin greitai. Be to yra nemokamo pristatymo galimybė.

Čia nuolat vyksta įvairios akcijos, išpardavimai ir kiti naudingi pasiūlymai už itin palankias kainas. Jūsų aptarnavimu rūpinasi daugiau kaip 1000 kvalifikuotų darbuotojų, kurie bet kuriuo metu padės išsirinkti reikiamas automobilių dalis. AUTODOC prekiauja tik kokybiškomis prekėmis, todėl drąsiai siūlo 2 metų garantiją visoms autodalims. Be to, parduotuvė turi patogią paieškos sistemą, kuri reikalingas dalis automobiliui padės surasti per kelias akimirkas.

Dar patogiau įsigyti prekes galima AUTODOC programėlės pagalba. Joje rasite daugiau nei 2 500 000 kokybiškų ir nebrangių autodalių, skirtų 64 automobilių gamintojų 1210-čiai modelių. Savo išmaniajame telefone įdiegę mobiliąją programėlę AUTODOC.LT po ranka nuolat turėsite galimybę patogiai įsigyti reikalingų autodetalių. Kartu su ja gausite šiuolaikinę paieškos ir peržiūros sistemą, užsakymo 1 paspaudimu galimybę, galėsite rinktis iš 15-os apmokėjimo būdų, sudaryti savo pageidavimų sąrašą, matysite užsakymų istoriją ir jų būklę, turėsite galimybę pateikti pakartotinį užsakymą, užsiprenumeruoti naujienas, galimybę susisiekti su techninio aptarnavimo specialistais, matysite nuolaidas ir akcijas.

Vartotojo sąsaja yra išversta į keliolika kalbų, tame tarpe ir lietuvių. Programėlę, skirtą „Android“ prietaisams, rasite čia, o iOS savininkai ją gali įsidiegti apsilankę adresu https://apps.apple.com/app/id1014949597.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau