Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. Los Andžele „Alienware“ ir „Dell“ taip pat pristatė savo naujus žaidimų kompiuterius bei jiems skirtus komponentus. Atsižvelgdamos į tai, ko žaidėjai tikisi iš kompiuterių žaidimų produktų bei žaidėjų bendruomenės, šios bendrovės didina investicijas į kompiuterinių žaidimų įrangą, virtualiosios realybės (VR) palaikymą bei elektroninį sportą. Nuolatinės inovacijos kompiuterių produktyvumo, dizaino, žaidimų ir VR srityse leido pasiekti 3,5 metų iš eilės trunkantį kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimų augimą.

Vienoje geriausiai žinomų vaizdo žaidimų parodų pristatyti „Alienware“ stacionarūs žaidimų kompiuteriai, kurių konfigūracija numato naujausius daugiabranduolius procesorius, pilnas spektras žaidimų monitorių ir periferinių įrenginių su „Alienware“ būdingu dizainu. Kartu parodytas naujas rudenį Lietuvoje pasirodysiantis „Dell Inspiron Gaming“ stacionarus kompiuteris, leidžiantis kiekvienam vartotojui išbandyti virtualios realybės privalumus.

„Kasmet atvykus į E3 smagu matyti žmones, kurie kaskart būna nustebinti mūsų žaidimų kompiuterių naujovių. Šie metai taip pat nebuvo išimtis, – teigia Frankas Azoras, „Alienware“, „Dell Gaming“ ir „XPS“ viceprezidentas ir generalinis vadovas. – Mūsų gerbėjų aistra „Alienware“ ir kitiems žaidimų kompiuteriams yra mūsų varomoji jėga, kuri padeda viršyti lūkesčius ir patenkinti viso pasaulio žaidėjų poreikius.“

Naujo modelio debiutas ir investicijos į e. sportą

E3 parodoje taip pat buvo pristatytas naujasis „Inspiron Gaming Desktop“ kompiuteris su „Windows 10“, kuris Lietuvoje pasirodys rudens sezoną. Šis modelis sukurtas žaidėjams, kurie ieško konkurencinių pranašumų už prieinamą kainą. Konfigūracijos numato naujausius „AMD“ procesorius „Ryzen“ su „SenseMI“ technologija, optimizuotą vidinių komponentų aušinimą, šviesos diodų sistemą „Polar Blue“, lengvą prieigą prie komponentų, versijas su įvairaus galingumo maitinimo blokais (net iki 850 W), taip pat virtualiai realybei pritaikytų „AMD“ ir „NVIDIA“ grafinių adapterių palaikymą, įskaitant konfigūracijas su keliomis diskretinėmis vaizdo plokštėmis.

Inspiron 5675 Gaming Desktop

Los Andžele „Dell“ ir „Alienware“, plėtojantys e. sportą jau daugiau nei dešimt metų, užsiminė ir apie tolimesnes investicijas. Sėkminga patirtis pirmuosiuose e. sporto turnyruose leido sukurti ilgalaikius partnerystės ryšius su visame pasaulyje garsiomis komandomis „Team Liquid“ ir „Team Dignitas“, taip pat kompanijomis „Turner“ ir „IMG“, „ELEAGUE“ turnyro kūrėjais bei organizatoriais.

Atnaujintas „Alienware Area-51“ su naujais daugiabranduoliais procesoriais

„Intel“ ir „AMD“ didina apsukas daugiabranduolių procesorių srityje, todėl vartotojai galės išvysti iš karto kelias naujas „Alienware Area-51“ versijas. Reikliausiems žaidėjams skirti ypač spartūs procesoriai, kurie iš žaidimų reikalauja geriausios žaidybinės patirties, o darbo metu – aukščiausio produktyvumo lygio. Šios versijos papildytos „Intel Core X-Series“ arba „AMD Ryzen Threadripper“ procesoriais, kurie tinka darbui su 4K, 8K ir VR programomis.

„Dell“ taps išskirtiniu „AMD“ partneriu, kuris rinkai galės pasiūlyti produktų su „Ryzen Threadripper“ platforma, o sistemos su 16 branduolių procesoriumi turės galimybę būti spartinamos, didinant visų branduolių taktinį dažnį. Savo ruožtu, „Intel Core i9“ procesoriai skirti žaidėjams, kurie dirba su programomis, gebančiomis sau priskirti taktinio dažnio prioritetą (taktinis dažnis šiuo atveju gali siekti 4,5 GHz). Šie procesoriai tinka tiems, kurie vienu metu dirba su daugybe programų, o kartu ieško kompleksinio sprendimo.

„Alienware 15“ „NVIDIA GeForce GTX 1080“ su „Max-Q“ technologija

„Alienware 15“ pristatytas su naujausiu grafiniu adapteriu „NVIDIA GeForce GTX 1080“, su „Max-Q“ technologija, leidžiančia grafiniam procesoriui dirbti maksimalia 110 W galia. „Alienware“ naudojamas „Max-Q“ užtikrina maksimalų produktyvumo lygį, kartu dirbant VR aplinkoje. Apjungdamas ypač didelį spartos lygį žaidimuose ir mobilumą, „Alienware 15“ gali pasiūlyti ir pilną spektrą sąsajų, leisiančių prijungti populiarius žaidimų periferinius įrenginius bei VR sprendimus. Įdiegta 99 WHr talpos baterija leis žaisti ilgai, neieškant elektros lizdo, o klaviatūra su „AlienFX“ pašvietimu patiks net ir išrankiausiems žaidėjams.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai