„ASUS“ „ZenBook Pro“ serija – profesionalams skirti kompiuteriai

„ASUS“ pristatė naują „ZenBook Pro“ seriją – profesionalams skirtus galingus nešiojamuosius kompiuterius su operacine sistema „Windows 10“. Su šia kompiuterių serija taip pat pristatomas „ScreenPad™“ jutiklinis pultas – naujovė, kuri iš pagrindų pakeičia sąveiką su nešiojamuoju kompiuteriu.

Ateities prisilietimas

„ScreenPad“ yra tikslusis jutiklinis „Windows“ pultas (TJP), sujungtas su interaktyviu 5,5 colio FHD jutikliniu ekranu. Jis gali būti skirtas specialiai „ScreenPad“ sukurtoms programoms, tokioms kaip skaičiuotuvas ar muzikos grotuvas, naudoti. Taip pat ir kitoms programoms naudoti (kol kas tik „Microsoft Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“, bet ruošiamos ir kitos populiarios programos), kurių meniu ir redagavimo valdikliai automatiškai kinta pagal programą ir atliekamą užduotį. Dar vienas „ScreenPad“ integravimo būdas yra naršyklės plėtiniai – kaip „ScreenPad YouTube“ leistuvas, skirtas „Chrome“ naršyklei.

Dėl tiesioginių atnaujinimų „ScreenPad“ visada veikia su naujausia operacinės sistemos versija, o naujų programų galima parsisiųsti iš „Microsoft Store“. Kūrėjai, kurie nori patys kurti programas, gali naudoti „ScreenPad SDK“.

Sklandus veikimas ir įkvepiantis dizainas

„ZenBook Pro 15“ veikia su naujausiu 8 kartos „Intel Core i9“ šešių branduolių procesoriumi, turi iki 16 GB 2400 Hz DDR4 operatyviąją atmintį ir iki 1 TB „PCIe“ 3.0 x4 SSD kietąjį diską, lenkiantį „PCIe“ x2 ir SATA 3 SSD kietuosius diskus. „ZenBook Pro 15“ taip pat turi naujausiems žaidimams pritaikytą „NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti GPU“ vaizdo plokštę, kuri yra beveik dvigubai spartesnė už „GeForce GTX 960M“.

„ZenBook Pro 15“ pasirinktos prestižinės „Deep Dive Blue“ ir „Rose Gold“ spalvų schemos pasižymi stilinga prabanga. Kompiuterio logotipas yra apšviestas, o klaviatūra išsiskiria foniniu auksinės spalvos apšvietimu.

15 colių „NanoEdge 4K UHD“ „ZenBook Pro 15“ jutiklinis ekranas su itin siauru rėmeliu perteikia smulkiausias detales ir šviesias, ryškias spalvas. Šiame ekrane tikroviškos spalvos matomos beveik bet kuriuo žiūrėjimo kampu.

Visapusis jungimasis

Kompleksinis įvadų ir išvadų rinkinys (dvi USB-C jungtys su naujausiu „Thunderbolt™ 3“, dvi USB 3.1 „Gen 1 Type-A“ jungtys ir HDMI jungtis) „ZenBook Pro 15“ suteikia aukščiausio lygio jungiamumą. Integruotasis gigabitinis dvidažnis 802.11ac belaidis ryšys yra spartesnis už laidinį internetą ir siekia net iki 1734 Mb/s. Tai yra 12 kartų sparčiau už 802.11n belaidžio tinklo modelį.

„ZenBook Pro“ serijos nešiojamieji kompiuteriai turi „Windows Hello“ veido atpažinimo ir integruotąją „Amazon Alexa“ balso paslaugų palaikymo funkciją. Jomis galima prisijungti ir valdyti kompiuterį be jokio prisilietimo.

„ZenBook Pro“ serijos nešiojamieji kompiuteriai Baltijos šalyse bus prieinami antroje metų pusėje.

Greitai pasirodysiantis „ZenBook Pro 14“ (UX480)

Šiemet „ZenBook Pro“ grupę papildys ir „ZenBook Pro 14“, kuris bus kompaktiškesnis ir veiks efektyviau. Jame bus įmontuotas ASUS „ErgoLift“ vyrių mechanizmas, kuris automatiškai pakreipia klaviatūrą, kad būtų patogiau rinkti tekstą. Šis nešiojamasis kompiuteris veiks su „Intel Core i7“ procesoriumi, 16 GB operatyviąja atmintimi ir „NVIDIA GeForce GTX 1050 MAX-Q“ vaizdo plokšte. „ZenBook Pro 14“ taip pat palaikys „Intel Optane™“ spartinamąją atmintį, turės „FHD NanoEdge“ ekraną, infraraudonųjų spindulių kamerą, pasitelkiamą veido atpažinimo funkcijai, ir integruotąją „Amazon Alexa“. Išsamesnė gaminio specifikacija bus pateiktos pristačius jį rinkai.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai