ASUS „Republic of Gamers“ pasauliniu mastu bendradarbiaus su eSporto čempionatais „ESL One“

ASUS žaidėjams skirtų įrenginių serija „Republic of Gamers“ (ROG) pradėjo bendradarbiauti su „Intel“ organizuojamais pasauliniais elektroninio sporto čempionatais „ESL One“ – jiems tieks kompiuterius ir monitorius. 

Tai pirmas kartas, kai ROG tapo tokio masto pasaulinio eSporto čempionato oficialiu rėmėju. „ESL One“ yra vienas svarbiausių pasaulinių elektroninio sporto čempionatų su keliais populiariausiais kompiuteriniais žaidimais, įskaitant „Counter Strike: Global Offensive“ (CS:GO) ir „Dota 2“.

„ESL One“ renginiai vyks ištisus metus įvairiose pasaulio vietose, pirmasis čempionatas įvyko praėjusį savaitgalį Katovicuose (Lenkijoje), vėliau planuojamas ir Mumbajuje (Indijoje), Birmingame (Jungtinėje Karalystėje), Kelne (Vokietijoje).

„ROG, pasauliniu mastu bendradarbiaudamas su eSporto kompanija ESL, su malonumu remia žaidimų bei eSporto bendruomenę. ROG įrangos naudojimas užtikrina, kad „ESL One“ bus aprūpintas geriausiais žaidimų kompiuteriais ir monitoriais, – sako pasaulinio žaidimų rinkodaros vadovė ir „ASUS North America“ vyriausioji vadovė Vivian Lien.

Pasak V. Lien, ROG visada buvo atsidavęs žaidimų bendruomenei, o šis bendradarbiavimas su ESL vertinamas kaip galimybė tarptautiniu mastu paremti eSporto rinką.

Dalyviai čempionatų metu naudosis ROG kompiuteriais ir monitoriais, o apžvalgininkai darbo vietose turės naujausius nešiojamuosius kompiuterius ROG Strix Hero II ir Scar II, pastarasis yra prieinamas ir Baltijos šalyse. Kad susirinkę aistruoliai taip pat galėtų aktyviai dalyvauti kiekviename „ESL One“ renginyje, ROG savo gaminius tieks ir eSporto čempionatų procesų valdymo sistemai. Gaminiai bus atnaujinami išleidus naujus.

„Pagrindinį dėmesį kreipiame į tai, kad „ESL One“ varžybų dalyviai žaistų taikydami naujausias technologijas, tai pasiekti mums padeda ROG. Sveikiname ROG prisijungimą ir džiaugiamės bendradarbiavimu su „ESL One“, – sako eSporto bendrovės ESL bendradarbiavimo su prekių ženklais vyresnysis viceprezidentas Paul Brewer.

Čempionatuose geriausios pasaulio žaidėjų kompiuteriniais žaidimais komandos varžosi dėl trokštamo „ESL One“ trofėjaus ir 300 000 JAV dolerių prizinio fondo. 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau