ASUS pristato ASUSPRO P3540 – kompaktišką ir lengvą verslo klasės nešiojamąjį kompiuterį

ASUS pristato ASUSPRO P3540 – kompaktišką, lengvą ir patvarų 15 colių verslo klasės nešiojamąjį kompiuterį, kuriame dera našumas ir patvarumas.

Siūlydamas nepaprastą iki 16 valandų veikiančią bateriją ir turėdamas iki 8-os kartos Intel® Core™ i7 procesoriaus galią bei visapusišką jungiamumą ir universalaus dvigubo kaupiklio galimybes, P3540 nepertraukiamai užtikrina verslui būtiną našumą. 15,6 colio ekranas NanoEdge pasižymi itin siaurais apvadais, todėl tame pačiame plote matomas didesnis ekrano vaizdas, taigi P3540 yra kompaktiškas ir, būdamas plonas bei sverdamas vos 1,7 kg, užtikrina neprilygstamą mobilumą.

Ypač tvirtas P3540 yra išbandytas ir atitinka bei viršija rinkoje pirmaujančius ASUS patvarumo bandymus, o praktiškos verslui pritaikytos konstrukcijos savybės apima tokius dalykus kaip integruotas internetinės vaizdo kameros privatumo skydelis, unikalus lankstas ErgoLift, kuris klaviatūrą pakreipia ergonomišku rašymui patogiu kampu, taip pat atskira duomenims lengvai įvesti skirta skaičių klaviatūra.

Ištvermė ir našumas

P3540 energijos užtenka visai dienai, todėl kad ir kur naudotojai bebūtų, jie galės padaryti daugiau. Papildoma didelės 70 Wh talpos baterija vienu įkrovimu gali veikti iki 16 valandų ir suteikti naudotojams galimybę ilgiau išlikti produktyviems net atsitraukus nuo energijos šaltinių. Kad našumą užtikrintų be pastangų, P3450 gali naudoti naujausią 8-os kartos Intel® Core™ i7 procesorių ir turėti dvigubą kaupiklį, sudarytą iš ypač greito SSD ir didelės talpos HDD, leidžiančius greitai įrašyti ir nepritrūkstančius failams reikalingos vietos.

Dirbant kelionėje, labai svarbu jungiamumas. P3540 turi didelį įvedimo ir išvedimo jungčių rinkinį, kurį sudaro keturios USB jungtys bei SD kortelių skaitytuvas, taip pat duomenims perduoti ir periferiniams įrenginiams prijungti skirtos HDMI, LAN ir VGA jungtys. Didesnio patikimumo solidžiai pagamintos jungtys yra išbandytos ir atlaiko daugiau nei 5000 prijungimų.

Maksimali darbinė erdvė, minimali našta

Dėl kompaktiškos plonos konstrukcijos ir mažo 1,7 kg svorio P3540 – puikus verslo kelionių partneris su labai siaurus 5,6 mm šoninius apvadus turinčiu dideliu 15 colių ekranu NanoEdge, suteikiančiu maksimaliai didelį vaizdą, panaudojant minimalius matmenis. Tiksliai pagamintas korpusas yra elegantiškos klasikinės pilkos spalvos, kuri sukuria profesionalumo įspūdį.

Praktiška ir tvirta konstrukcija

Visi ASUSPRO nešiojamieji kompiuteriai pirmenybę teikia naudotojo patogumui, o P3540 žengia dar toliau dėl savo išskirtinio lanksto ErgoLift, kuris klaviatūrą pakreipia į spausdinti patogią padėtį. Viso dydžio klaviatūra turi plačiai išdėstytus 1,5 mm eigos klavišus, kurie, kaip ir dirbant staliniu kompiuteriu, leidžia spausdinti patogiai ir su atgaliniu ryšiu, be to, turi standartinę pilną skaitmenų klaviatūrą, skirtą greitai įvesti duomenis.

Įprastų nešiojamųjų kompiuterių lankstas gali būti silpnoji kompiuterių vieta, bet tai negalioja P3540. Lankstas ErgoLiftišbandytas 50 000 atidarymo ir uždarymo ciklų ir ištvermingumo reikalaujančioje verslo aplinkoje užtikrina patikimą veikimą. Lankstą taip pat galima atlenkti visus 180°, ir tai ne tik sumažina jam tenkančią apkrovą, bet leidžia padėti gulsčiai ir lengvai naršyti po ekraną.

P3540 siūlo visapusę verslo lygio saugą, įkaitant naują internetinės kameros privatumo skydelį, kuris išjungiant kamerą tiesiog užstumiamas ant jos, duomenims apsaugoti skirtą saugos mikroschemą TPM 2.0, pirštų antspaudų jutiklį ir Kensingtono užraktui skirtą lizdą, leidžiantį apsaugoti turtą tokiose viešose aplinkose kaip parodos, mažmeninės parduotuvės ar oro uostai.

Verslo klasės patikimumas

Ypatingas tvirtumas yra vertybė, kurią nešiojamieji kompiuteriai ASUSPRO suteikia verslo naudotojams ir užtikrina, kad vertingas turtas atlaikys dienos sunkumus, atsitiktinius smūgius ar nepalankią aplinką, kurioje jis atsidurs.

P3540 yra tvirtai pagamintas ir jo kokybė griežtai patikrinta, taikant rinkoje pirmaujančius vidinius ASUS patikimumo bandymus, apimančius tokius fizinių poveikių bandymus kaip numetimas, sutrenkimas ir apipylimas bei ekstremalias aukščio virš jūros lygio, temperatūros ir drėgmės sąlygas. 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau