„Apple Watch 5“ – dabar titane, keramikoje ir su „Always On“

Kartu su gamintojo išmaniaisiais telefonais taip pat buvo atnaujintas ir laikrodis „Apple Watch“, kuris ilgą laiką buvo aukščiausios klasės aksesuaras savo klasėje. Šiais metais pagrindine naujove tapo „Always On Display“ režimas, apjungiantis aparatinės ir programinės įrangos patobulinimus, leidžiančius vienu įkrovimu pasiekti visos dienos prietaiso veikimo trukmę. Be to, įmonė pridėjo keletą korpuso variantų: titanas ir keramika buvo papildė 100% perdirbamo aliuminio ir nerūdijančio plieno pasirinkimus.

Kaip ir anksčiau, „Apple Watch“ pasikliauja gausiomis „watchOS 6“ funkcijomis, įskaitant „Apple Pay“ ir „Apple Music“, sveikatos ir kūno rengybos stebėjimą bei dizainą. 5 serija papildyta galimybe atlikti avarinius skambučius tiesiai iš laikrodžio (tik „LTE“ variantas), taip pat buvo patobulinta orientacijos vietovėje funkcija naudojant įmontuotą kompasą (įskaitant aukščio nustatymą). „Apple Watch Series 5“ parduotuvėse pasirodys rugsėjo 20 d. Kaina – 399 USD.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau