„Apple Watch 2“ – laikrodis plaukiojimui su integruota GPS

Be naujos kartos „iPhone“, „Apple“ taip pat pristatė naują išmaniųjų laikrodžių liniją „Apple Watch 2“. Naujiena, kaip ir gamintojo telefonai, gavo minimalius dizaino pakeitimus, tačiau buvo gerokai patobulinta jų ergonomika ir vartotojo patirtis. Amerikiečių bendrovė šį kartą ypatingą dėmesį skyrė apsaugai nuo drėgmė – atnaujintas laikrodis patiks tiems, kurie negali įsivaizduoti savo gyvenimo be plaukimo (debiutinė „Apple Watch“ versija buvo apsaugota tik nuo purslų).

Apple Watch 2

„Apple Watch 2“ ekranas tapo du kartus ryškesnis, o įmontuotas lustas tapo 50 proc. spartesnis nei jo pirmtakas (CPU) ir dvigubai greičiau apdoros grafiką, todėl įstengs naudoti programas, palaikančias 60 kadrų per sekundę vaizdo atnaujinimo dažnį. Galiausiai, išmanusis laikrodis gavo integruotą GPS modulį, o tai tikrai sužavės aktyvaus poilsio ir sporto mėgėjus. Laikrodis dirba valdomas birželį pristatytos „watch OS 3“, kuri leis pažaisti populiarų žaidimą „Pokemon Go“. Standartinė versijos korpusas pagamintas iš aliuminio, tačiau yra leidimas su prefiksu „Hermes“, kuris naudoja 42 mm nerūdijančio plieno korpusą ir odos dirželį, panašų į dievo Hermio sandalus.

Apple Watch 2

„Apple“ taip pat paskelbė apie bendrą projektą su „Nike“, kurio metu sukūrė modelį „Apple Watch Nike+“, kuris pristatytas kaip idealus kompanionas bėgimui. Jis aprūpintas išskirtiniais „Nike“ sportiniais dirželiais, turi unikalius ciferblatus ir giliai integruotą į programą „Nike+ Run Club“, savininką motyvuojančią pabėgioti – ji rodo priminimus, siūlo pasivaržyti su draugais ir užsimena apie gerą orą sportui. Sportinis dirželis yra pagamintas iš patvaraus fluoroelastomero (kaip „Apple Watch Sport“) ir turi mažas skylutes geresnei ventiliacijai ir prakaito pašalinimui. „Apple“ siūlo keturis dviejų spalvų derinius, o nustatomų ciferblatų kolekcija sudaryta iš dviejų versijų.

Apple Watch Nike+
Apple Watch Nike+

Be to, „Apple“ nusprendė pridėti naują dviejų branduolių lustą į senąją „Apple Watch“ versiją tam, kad laikrodis taptų daug greitesnis. Buvo atnaujintas ir elitinis leidimas „Watch Edition“ – dabar yra baltos blizgančios spalvos keramikinė versija, kurios, pasak gamintojo atstovų, neįmanoma subraižyti.

Watch Edition
Watch Edition

apple_watch_series_press_05

Naujojo išmaniojo laikrodžio kainos prasidės nuo 369 dolerių.