„Apple“ pristatė „AirPods Max“ ausines už nekuklią kainą – žadamas puikus garsas

„Apple“ vakar paskelbė informaciją apie savo pirmąsias pilno dydžio ausines „AirPods Max“, kurių pardavimų pradžia numatyta gruodžio 15 d. Naujienos kaina nėra kukli – 550 USD. Už ką gamintojas prašo tokių pinigų?

Pirmas dalykas, kurį bendrovė pabrėžia, yra tai, kad „AirPods Max“ turi „individualų akustinį dizainą“ ir viduje yra įdiegtos 40 mm tvarkyklės. Žadami gilūs, sodrūs ir detalūs žemi dažniai, taip pat tikslūs viduriai, kad vartotojas galėtų išgirsti kiekvieną natą. Yra pritaikomasis ekvalaizeris, H1 lustas ir aktyvi triukšmo slopinimo sistema. Deklaruojama 20 valandų autonomija klausymo režimu vienu įkrovimu.

„AirPods Max“ gavo erdvinio garso ir „Siri“ balso asistento palaikymą, taip pat galitma automatiškai persijungti tarp įrenginių. Dešinėje ausinėse yra ratukas „Digital Crown“, kurio dėka galite perjungti garso įrašus, reguliuoti garsumą, atsiliepti į skambučius ir aktyvuoti išmanųjį padėjėją.

Tarp „Digital Crown“ ausinių privalumų minima tai, kad jos įsijungia, kai jas užsidedate, o nusiėmus ausines nuo galvos, atkūrimas sustoja. Jei naudodami ausines žiūrite vaizdo įrašą jos geba pakeisti optimalią garso kryptį pagal galvos judesius.

„AirPods Max“ gaminamos penkių spalvų: juodos, baltos, žalios, raudonos ir mėlynos. Komplekte yra dėklas „Smart Case“ ir įkrovimo laidas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau