Apple M2 procesorius palygino su konkurentais žaidime ir testuose

Visi nauji Apple kompiuteriai naudoja tos pačios amerikiečių kompanijos sukurtą M2 procesorių. Žurnalistai jau palygino jį su pirmtakais, o neseniai portalas Wccftech paskelbė ne mažiau įdomaus „konkurso“ rezultatus – dabartiniai „Intel“ ir „AMD“ mobilieji sprendimai tapo naujojo procesoriaus varžovais.

„Apple M2“ maksimali darbinė galia yra 24 W, žymiai mažesnė nei „Intel Core i7-1260P“ (54 W) ir „AMD Ryzen 7 6800U“ (37 W). Pagal šią metriką hibridinis lustas pranoko abu konkurentus ir užtikrino 48 % ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką nei AMD Ryzen 7 6800U ir 2,2 karto ilgesnį nei Intel Core i7-1260P, leidžiant 4K YouTube vaizdo įrašus.

Tačiau vertinant skaičiavimo galią, situacija daugelyje scenarijų jau susiklostė „mėlynųjų“ ir „raudonųjų“ naudai:


Be „sintetitinių“ testų, „Apple M2“ taip pat buvo išbandytas žaidime „Shadow of The Tomb Raider“ – čia „obuolių“ grafika vidutiniškai 10% aplenkė integruotą Ryzen 7 6800U grafiką esant 1200p raiškai ir įjungus SMAA Supersampling Antialiasing.

Apibendrindami testavimo rezultatus, tinklaraštininkai pažymėjo, kad apskritai naujasis produktas parodė įspūdingus rezultatus pagal savo segmento standartus su santykinai mažomis energijos sąnaudomis.