„Apple“ dalina „iWork“ nemokamai

„Apple“ padarė sau neįprastą žingsnį: biuro programų „iWork“ paketo internetinė versija  dabar visiškai nemokama ir prieinama visų įrenginių vartotojams.

Priėjimas prie „iCloud“ debesų paslaugos „iWork“ versijos yra atviras visiems norintiems, nepriklausomai nuo to ar jie yra „Apple“ ekosistemos dalis. Vartotojams, norintiems gauti priėjimą prie programų „Pages“, „Numbers“, „Keynote“ ir kitų, pakanka sukurti paskyrą svetainėje „iCloud“.

„Apple“ dalina „iWork“ nemokamai

„iWork“ ilgą laiką buvo mokamas paketas, platinamas kaip atskira programa, o vėliau per „Mac App Store“. Nemokamu platinimu visiems, įskaitant „Windows“ vartotojus, be abejo siekiama kovoti su „Microsoft Office“. „Apple“ aiškiai nori panaudoti „iWork“ kaip masalą naujiems klientams ir atimti dalį biuro programų rinkos iš „Microsoft“. Šis žingsnis aiškiai parodo esminį „Apple“ strategijos pokytį vartotojų, kurie nevartoja jos produktų, atžvilgiu. Bendrovė tampa labiau tolerantiška kitų gamintojų platformų vartotojams.iCloud

Verta pažymėti, kad programinės įrangos milžinė „Microsoft“ taip pat nesnaudžia. Bendrovė neseniai atnaujino savo biuro programų versijas, skirtas „iPhone“ ir „iPad“, padidindama nemokamų funkcijų skaičių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau