„Apple“ atšaukia gyvybei pavojingus “Mac” ir “iPad” maitinimo adapterius

Internetinis leidinys „The Verge“ pranešė, kad „Apple“ paskelbė apie savanorišką maitinimo adapterių atšaukimo ir pakeitimo programą.

Gamintojas nustatė, kad tam tikrais atvejais, maitinimo adapterių kištukai, kurie pagaminti ir sertifikuoti naudojimui kontinentinėje Europoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Korėjoje, Argentinoje ir Brazilijoje, gali būti pažeisti ir kelia elektros iškrovos pavojų. Į „juodąjį sąrašą“ pateko „Mac“ kompiuteriams ir „iPad“ planšetėms nuo 2003 iki 2015 metų sukurti adapteriai, taip pat „Apple World Travel Adapter Kit“ komplekte esantys kištukai.

Norint nustatyti ar jūsų maitinimo adapteris yra potencialiai pavojingas galima labai paprastai: jei ant kištuko šakutės matote trijų raidžių regiono kodą EUR, KOR, AUS, ARG arba BRA – jis nebus keičiamas.

„Apple“ atšaukia gyvybei pavojingus "Mac" ir "iPad" maitinimo adapterius

Visi kiti adapteriai, kurie gaminami kitų šalių rinkoms, įskaitant Jungtinę Karalystę, Kiniją, JAV ir Japoniją, kelia pavojų sveikatai ir gamintojas pasiruošęs juos pakeisti į saugius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau