„Apple A10X Fusion“ prieš „Snapdragon 835“ ir kitas mobiliąsias platformas

Prietaisų testavimo programėlės „Geekbench“ duomenų bazės duomenys tapo tam tikru matu, siekiant nustatyti naujų produktų produktyvumą ir našumą. Programos internetinėje svetainėje pasirodė 12,9 colių „iPad Pro“ bandymų rezultatai. priminsime, kad šis planšetinis buvo pristatytas „Apple“ prieš keletą surengtoje konferencijoje WWDC 2017. Jei šie rezultatai yra autentiški, tada vaikinams iš Kupertino ir vėl pavyko sukurti galingiausią mobilųjį lustą.

„A10X Fusion“ parodė įspūdingus rezultatus: vieno branduolio režimu jis surinko 3832 taškus, multi-core – 9091. Tuo tarpu išmanusis telefonas „Xiaomi MI6“ su galingiausia „Qualcomm“ platforma „Snapdragon 835“ tame pačiame bandyme įstengė gauti, atitinkamai, 2024 ir 6377 taškus. Taigi, procesorius „A10X Fusion“ tiesiog „sunaikino“ visus konkurentus rinkoje ir atrodo, kad bendrovės „Apple“ gaminys rimtai pretenduos į našiausių sprendimų reitingo lyderystę ir 2018-aisiais metais.

Naujas planšetinis kompiuteris „iPad Pro“ demonstruoja žymiai išaugusią galią. Jo procesorius sudarytas iš šešių branduolių, iš kurių trys pasižymi didele sparta, o likę gali pasigirti energijos vartojimo efektyvumu. Grafikos procesorius gavo 12 branduolių. Lustas „A10X Fusion“ yra 30% našesnis nei jo pirmtakas A9X, o naujienos grafikos apdorojimo sparta padidėjo 40%. Labai tikėtina, kad jubiliejiniame „iPhone 8“ laukiamas procesorius „A11 Fusion“ pasiūlys didelį technologinį šuolį, todėl naujausiems „Qualcomm“ platformų modeliams bus sunku jam prilygti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau