Amerikiečiai pasirengę atsisakyti sekso vardan mobiliųjų telefonų

seksas
Nuotrauka: Vasileios Economou/Getty Images

Beveik trečdalis amerikiečių yra pasirengę ištisus metus atsisakyti sekso, bet ne savo mobiliojo telefono, praneša „Bloomberg„, nurodydama agentūros „Boston Consulting Group“ atlikto tyrimo rezultatus.

Apklausoje, kurios rezultatai buvo paskelbti šiandien, dalyvavo 1003 amerikiečių. Tyrimas, kuris buvo atliekamas nuo praėjusių metų rugsėjo iki lapkričio mėnesio, yra didesnio sociologinio „Boston Consulting Group“ tyrimo sudėtinė dalis, iš dalies apmokama lustų telefonams kūrimo kompanijos „Qualcomm“.

Be atsisakymo visus metus pasimylėti, 55% respondentų teigė, kad jie pasirengę atsisakyti lankymosi restoranuose , 45% galėtų neiti atostogų, o trys iš dešimties metams nutrauktų bendravimą su draugais, kad iš jų nebūtų atimtas mobilusis telefonas.Amerikiečiai pasirengę atsisakyti sekso vardan mobiliųjų telefonų

Pranešama, kad analogiška apklausa buvo atlikta Vokietijoje, Brazilijoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje ir Indijoje. Trečdalis vokiečių taip pat pasirengę geriau atsisakyti sekso, bet ne į mobiliųjų telefonų. Tokį variantą pasirinko ketvirtadalis Brazilijos gyventojų, o Pietų Korėjoje taip pasielgtų trys iš penkių žmonių,.