AMD pristatė naujas vaizdo plokštes „FirePro S7150“ ir „S7150 X2“

Nepaisant to, kad „NVIDIA Maxwell“ architektūros sparta dvigubo tikslumo (FP64) režimu pasirodė nedidelė, tai gamintojui nesutrukdė išleisti profesionalių sprendimų su naujais lustais – vieno procesoriaus „Tesla M6“ ir dviejų M60. Dabar AMD žengė atsakomąjį žingsnį ir pristatė du naujus „FirePro“ serijos akceleratorius – S7150 ir S7150 X2. Kaip ir konkurentai, „raudonieji“ siūlo vieno ir dviejų procesorių vaizdo plokštes.

AMD FirePro S7150

„AMD FirePro S7150“ turi pilną „Tonga XT“ branduolio versiją su 2048 aktyviais GCN 1.2 procesoriais, naudojančiais su 256 bitų 8 GB GDDR5 atminties posistemę su ECC palaikymu. Taktiniai dažniai nebuvo paskelbti, tačiau žinoma, kad plokštė maitinama naudojant vieną aštuonių kontaktų PCI Express jungtį, o jos TDP siekia 150 vatų. Aušinimo sistema yra pasyvi ir visiškai priklauso nuo serverio korpuso ventiliatorių. Mažmeninė naujienos kaina yra $ 2399 – įprastas lygis šios rūšies gaminiams.

„AMD FirePro S7150 X2“ turi tas pačias savybes kaip ir „S7150“, tik padaugintas iš dviejų. Ji naudoja du „Tonga XT“ procesorius ir du GDDR5 ECC atminties komplektus su bendra 16 GB talpa. Ji yra tiesioginis „NVIDIA Tesla M60“ konkurentas net pagal srautinių procesorių kiekį – abi jų turi po 4096. AMD sprendimo TDP didesnis (265 W), tačiau plokštės konstrukcija yra dviejų lizdų, o tai reiškia, kad ji gavo didesnį radiatorių plotą, nors tebėra priklausoma nuo korpuso oro srautų. Dviejų procesorių „FirePro“ kainuoja $ 3999.

AMD-FirePro-S7100-Series-Specs

Abu pristatyti modeliai yra suprojektuoti naudojimui grafikos virtualizacijos sistemose: pirmasis yra pajėgus išlaikyti iki 16 vartotojų sesijų, o antrasis du kartus daugiau. „AMD FirePro“ greitintuvai yra suderinami su hipervizoriumi „VMware ESXi 6.0“ ir beveik visomis šiuolaikinėmis operacinėmis sistemomis, įskaitant 32 ir 64 bitų „Linux“ versijas. Jie palaiko tiek „DirectX 11“, tiek „OpenGL 4.4“ ir „OpenCL 2.0“.

Žinoma, naujosios „AMD FirePro“ vaizdo plokštės gali būti naudojamos ne tik virtualių darbo vietų kūrimui, bet ir kaip bet kokių, „OpenCL“ standartą palaikančių, programų greitintuvai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau