AMD pristatė naują grafikos plokštę „FirePro W4300“

Sprendimai su keliais monitoriais būna skirtingi. Geimeriams, net išrankiausiems, pakanka dviejų ar trijų monitorių, o tokią konfigūraciją yra nesunku organizuoti naudojant bet kurią šiuolaikinę žaidimų vaizdo plokštę. Bet ten, kur reikia daugiau monitorių, pavyzdžiui, sudėtingose CAD/CAM sistemose, arba mokslo ir finansų centruose, to nepakanka. Vienas iš tokios problemos sprendimų yra „NVIDIA NVS 810“, kuri gali aptarnauti iki aštuonių monitorių. Dabar AMD jai pagamino atsaką: kompaktišką žemo profilio plokštę „FirePro W4300“ su keturiomis Mini DisplayPort 1.2 jungtimis.

FirePro W4300

Ji grindžiama 28 nanometrų „Bonaire“ (dar žinomas kaip „Tobago“) lustu su GCN 1.1 architektūra ir 786 aktyviais branduoliais, veikiančiais 930 MHz dažniu. GDDR5 atminties su 128 bitų sąsaja yra 4 GB. Reikėtų pažymėti, kad naujas sprendimas palaiko sinchronizacijos režimą FreeSync. „FirePro W4300“ TDP yra vos 50 vatų, o žemas profilis ją leidžia lengvai sutalpinti į kompaktiškas sistemas, netgi naudojačias Mini-ITX korpusą. Kelių monitorių konfigūracijos galimybėmis naujiena nedaug nusileidžia „NVIDIA NVS 810“.

w4300-position

Pastarajai aštuonių DisplayPort panaudojimui reikia dviejų grafikos procesorių, o „FirePro W4300“ gali palaikyti iki šešių monitorių su vienu lustu. Jungčių kiekis nėra kliūtis, nes DP sąsaja leidžia grandininį sujungimą, be to niekas nedraudžia įdiegti kelias plokštes. AMD naują profesionalų sprendimą pristato kaip pradinio lygio darbo stočių, ypač kompaktiškų, grafikos plokštę. Pagrindiniu naujienos panaudojimu gamintojas mato CAD/CAM sistemas, kurios puikiai suderinamos su 4-6 monitorių prijungimo galimybe.

AMD paskelbė oficialią kainą, kuri bus 379 $.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau