„AMD“ ir toliau medžioja tylą, „Wraith“ aušintuvai komplektuojami su daugiau procesorių modelių

amd wraith

„AMD“ paskelbė, kad komplektuoją populiarų, „Wraith“ aušintuvą su dar daugiau procesorių modelių.

„AMD FX-8350“ ir „FX-6350“ procesoriai nuo šiol bus pardavinėjami kartu su „Wraith“ aušintuvu, taip vartotojai galės mėgautis pakankamai tyliu aušinimu ir neblogomis spartinimo galimybėmis su gamykliniu aušintuvu.

„FX-8350“ su „Wraith“ aušintuvu kainuos 160 eurų, „FX-6350“ modelis – 115 eurų. Šie procesoriai prisijungia prie „FX-8370“ ir „A10-7890K“ modelių, kurie jau komplektuojami su šiuo aušintuvu.

„AMD“ apibūdina „Wraith“ aušintuvą kaip pakankamai tylų ir gerokai didesnį už anksčiau su procesoriais komplektuotais. Naujasis aušintuvas turi 24 procentais didesnį aušinimo plotą ir praleidžia 34 procentais daugiau oro.

„FX-8350“, aštuonių branduolių procesorius su šiuo aušintuvu pajėgus veikti 4.7GHz dažniu  (gamyklinis dažnis – 4GHz). „AMD“ taip pat pažymi, kad šis procesorius turi VR-ready sertifikatą, kurį suteikė „HTC“.

„FX-6350“, šešių branduolių procesorius, turintis 3.9GHz gamyklinį dažnį, su šiuo aušintuvu galėjo veikti 4.6GHz dažniu.

Vėliau šiais metais turėtume išvysti „AMD Zen“ procesorius, kurių galingiausias, kaip pranešama turės nemažiau nei 32 branduolius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau