„AMD” gerokai supaprastino išorinių vaizdo plokščių prijungimą

XConnect

Patinka jums tai ar ne, tačiau išorinės vaizdo plokščių jungtys vėl populiarėja ir „AMD” tikrai neketina atsilikti. „XConnect” technologija leis „R9 300” ir „Fury” serijos vaizdo plokščių savininkams nesunkiai prijungti jas prie nešiojamojo kompiuterio, naudojant „Thunderbolt 3” jungtį.

Išorinės vaizdo plokštės atrodo visai neprasta mintis. Prie nešiojamojo kompiuterio, kuris turi neblogą procesorių, gerą bateriją tereiktų prijungti vaizdo plokštę ir būtų galima mėgautis lyg per sviestą veikiančiais žaidimais. Tačiau abejonių gali sukelti pats tokių įrenginių veikimas. Pavyzdžiui, „Alienware Graphics Amplifier” gali veikti tik su vieno gamintojo sistemomis, taip pat dažni tvarkyklių atnaujinimai gali įkyrėti.

XconnectAMD

Tačiau kartu su „AMD Xconnect”, išorines plokštes prijungti ar atjungti bus paprasta lyg USB laikmeną. Bet nereikia pamiršti, jog „XConnect” veikia tik su „R9 300” ir „Fury” serijos vaizdo plokštėmis bei „Thunderbolt 3” jungtimi. Kompiuteryje turi būti įdiegta „Crimson 16.2.2” arba vėlyvesnė tvarkyklės versija, Windows 10 Build 10586. Sistemos gamintojas taip pat turi turėti BIOS ACPI plėtinius išorinėms vaizdo plokštėms.

„Crimson 16.3” tvarkyklės versija optimizuoja tokių žaidimų veikimą kaip: „Hitman”, „Rise of the Tomb Raider”, ir „Gears of War: Ultimate Edition”. „AMD” tvirtina, jog nauja tvarkyklės versija šiuose žaidimuose pagerina „Fury X” plokščių veikimą iki 60 procentų, o „R9 380” iki 44 procentų.

„XConnect” technologija, tai „Radeon”, „Razer” ir „Thunderbolt” bandymas sukurti paprastą ir efektyvų sprendimą, kuris leistų be didesnių pastangų prijungti išorines vaizdo plokštes prie nešiojamų kompiuterių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau