AliExpress pardavė prekių už milijardą dolerių per 85 sekundes

Kinijos interneto gigantė „Alibaba“, kuriai priklauso visame pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje gerai žinoma internetinė parduotuvė „AliExpress“, pranešė apie per vienišių dieną (lapkričio 11 d.) uždirbtą pelną. Pasak bendrovės atstovų, jie ne tik sugebėjo pralenkti praėjusių metų rekordą 27%, bet ir pasiekti įspūdingą pardavimų greitį per akcijos pirmąsias sekundes –  vos per 85 sekundes nuo kampanijos pradžios internetinė platforma pardavė prekių už milijardą dolerių.

Po valandos šis skaičius išaugo iki dešimties milijardų. Lapkričio 11-osio dienos bendrosios pardavimo pajamos  siekė 30,8 mlrd. JAV dolerių. „Alibaba“ priklausančios platformos klientais tapo gyventojai iš 230 pasaulio šalių.

„Xiaomi“ taip pat aktyviai dalyvavo išpardavime, klientams siūlydama savo produktus patraukliomis kainomis. Pasak „Tmall“, šis gerai žinomas elektronikos gamintojas tapo lyderiu pardavimo ir pajamų srityje 11.11 d. Vienu iš populiariausių prekės ženklo gaminiu tapo „Redmi 6A“, užėmęs pirmąją vietą išmaniųjų telefonų pardavimų kategorijoje.