Aiškėja kokie bus „Samsung Galaxy S10“ serijos modeliai

Nenumaldomai artėjant anonsui aiškėja kaip atrodys „Samsung Galaxy S10“ serijos modeliai. Neoficialias duomenimis bus pristatytas bazinis variantas „Galaxy S10“, didesnis „Galaxy S10+“ ir „lengvesnė“ modifikacija „Galaxy S10 Lite“. Pastarasis turėtų pasiūlyti plokščią ekraną, o kiti du gaus kraštuose užlektas matricas. Populiarus insaideris UniverseIce pasidalijo informacija apie vieną iš pagrindinių naujųjų išmaniųjų telefonų komponentų. Remiantis šiais duomenimis teigiama, kad „Galaxy S10“ šeima gaus ekranus su M9 indeksu („Galaxy S8“, S9, „Note 8“ ir „Note 9“ naudoja M8). Visi jie bus pagaminti naudojant Super AMOLED technologiją, o skiriamoji geba – QHD+.

„Galaxy S10“ ir„Galaxy S10+“

„Galaxy S10 Lite“ pasiūlys 5,8 colių ekraną, kurio santykis bus 18,5:9, o „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10+“ nudžiugins atitinkamai 6,1″ ir 6,4″ matricomis su 19:9 kraštinių santykiu. Sklando gandai, kad „Galaxy S10“ ekrano anga kamerai su dukart mažesnė už ką tik anonsuoto „Galaxy A8“ (išsami informacija). Naujienoms taip pat pranašauja platformą „Snapdragon 855“ arba „Exynos 9820“, 6GB RAM ir 129GB kaupiklį, stiklo ir metalo korpusą, ultragarso pirštų atspaudų skaitytuvą, įtaisytą ekrane ir „Android 9 Pie“ su One UI vartotojo sąsaja. Buvo pasirodžiusi informacija, kad „Lite“ gaus tokias pat kameras kaip „Galaxy S10“, o S10+“ pasiūlys dvigubą kamerą asmenukėms. Pastarąjį gandą patvirtina ir nuotraukos. Oficialus anonsas turėtų vykti vasario pabaigoje.

„Galaxy S10 Lite“

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau