8 perkamiausi šaldytuvai 2018 metais

Tuomet, kai ateina metas įsigyti naują šaldytuvą, pakankamai sunku nuspręsti, kuris modelis visapusiškai pateisintų visus lūkesčius. Nors svarbiausia yra pasirinkti reikiamas specifikacijas, tikriausiai sutiksite, jog kitų pirkėjų nuomonės taip pat yra naudingos ─ geriausiai jas atspindi dideli pardavimai. Kurie šaldytuvų modeliai buvo perkamiausi šiais metais?

  1. SCHLOSSER „RFD 162 B”. Pirmiausia dėmesį atkreipia šio šaldytuvo kaina ─ tai viena iš priežasčių, kodėl jis atsidūrė šiame sąraše. Visgi, vertėtų atkreipti dėmesį, jog šiame įrenginyje itin daug vietos užima šaldiklis, todėl toks modelis tiks tiems, kurie namuose dažnai laiko daug šaldytų produktų.
  2. Electrolux ENN2812AOW. Šis modelis ─ gerokai talpesnis ir funkcionalesnis, todėl jo pilnai turėtų užtekti net ir didesnei, maistą kaupti mėgstančiai šeimai. Džiugina ir A++ efektyvumo klasė: toks šaldytuvas sunaudoja tik 229 kWh elektros sąnaudų per metus, todėl ilgainiui investicijos netruks atsipirkti.
  3. Snaigė RF34SM-S1RA210. Snaigė šaldytuvai vertinami dėl apgalvotų, bakterijoms kauptis neleidžiančių technologijų, tad ir šis modelis ─ ne išimtis. Pasirinkę jį, galėsite išbandyti greito užšaldymo funkciją ir turėsite galimybę pakeisti durų kryptį. Įdomiausia tai, jog itin perkamas raudonos spalvos įrenginys: tikriausiai tai ženklas, jog mūsų šalyje vis dažniau nebesibaiminama ryškesnių ir įdomesnių sprendimų!
  4. Whirlpool ART 6502 A+. Šis įmontuojamas šaldytuvas vertinamas dėl puikiai išdėstyto vidaus: jame rasite daug patogių lentynėlių, leisiančių tvarkingai susidėti visus savo produktus. Talpus šaldiklis, žavus dizainas, automatinis atitirpinimas ─ atrodo, jog tai viskas, ko reikia, kad šaldytuvas atsidurtų perkamiausiųjų sąraše.
  5. Zanussi ZRA33103WA. Šis modelis ypatingas tuo, kad jame nėra šaldiklio, tačiau tai reiškia, jog turėsite kur kas daugiau vietos šviežių produktų laikymui. Apie tai gamintojai iš tiesų pagalvojo: be visų įprastinių stalčių ir lentynėlių, šiame šaldytuve integruota speciali daugiafunkcinė saugojimo dėžutė, ypač tinkanti mažiems ir trapiems gaminiams. O visa tai vainikuoja kur kas taupesnis LED apšvietimas.
  6. Beko TS190320. Šis kompaktiškas, šaldiklio neturintis šaldytuvas puikiai tinka mažesnėms erdvėms ar pirmiesiems studentų namams ─ tikėtina, jog būtent dydis ir patikimas gamintojas lėmė jo populiarumą. Šio įrenginio pilnai užteks vienam ar net keliems, rečiau maisto gamyba užsiimantiems asmenims, o dėl nedidelio aukščio, šaldytuvo viršų bus galima išnaudoti daiktų laikymui.
  7. LIEBHERR CUsl 2311. A++ klasė, produktų šviežumą užtikrinanti nulinė zona, akį traukiantis nerūdijančio plieno dizainas ir solidi talpa ─ pakankamai svarūs argumentai, kodėl šis šaldytuvo modelis atsidūrė perkamiausiųjų sąraše. Jei manote, kad dar šio to trūksta, galime pridėti palankią kainą ir greito užšaldymo funkciją!
  8. LG GBB60PZFZS. Šis šaldytuvo modelis patiks tiems, kurie ieško dar daugiau galimybių ir funkcionalumo: speciali vynui skirta lentynėlė, išmanusis problemų diagnozavimas, energiją taupantis linijinis kompresorius, maisto šviežumą užtikrinančios funkcijos… Jei šios savybės suintrigavo, šį modelį turėtumėte apžiūrėti iš arčiau! Beje, daug dėmesio susilaukia ir šių gamintojų televizoriai: jei ketinate atnaujinti ir šį prietaisą, spauskite čia.

Šį sąrašą neabejotinai būtų galima praplėsti ir kitais šaldytuvų modeliais ─ jų pasirinkimas iš tiesų labai platus, todėl tinkamą įrenginį pavyks surasti net ir tuomet, jei jam kelsite itin aukštus reikalavimus!