55 colių įstrižainės „Sony“ OLED televizoriaus tikimasi sulaukti 2017 m

Internete pasirodė informacija, kad korporacija „Sony“  kitais metais planuoja į rinką išleisti ne mažiau kaip du televizorių modelius, naudojančius organinių šviesos diodų (OLED) matricas. „Sony“ planus atskleidė organizacijos „OLED Association“ vadovas Barry Youngas. Japonijos kompanija ruošiasi išleisti 55 ir 65 colių įstrižainės OLED televizorius. Skiriamoji geba abiem atvejais bus 3840 × 2160 vaizdo taškų, kuri atitinka 4K formatą.

Neoficialiais duomenimis, „Sony“ televizoriams ekranus tieks „LG Display“. Beje, LG 2107 metais taip pat numatė naujų OLED televizorių anonsą, įskaitant lenktus modelius ir ypač plonus ir lanksčius „Wallpaper OLED TV“ serijos prietaisus.

Pasak Barry Youngo, korporacija „Sony“  ketina pasiūlyti 55 colių OLED televizorių už maždaug  2000 dolerių, o 65 colių – už 3000 $ kainą. Prognozuojama pardavimų apimtis yra, atitinkamai,  80 ir 120 tūkstančių vienetų. Taigi, „Sony“ mano, kad didesnės įstrižainės modelis bus populiaresnis. Parduotuvėse naujieji televizoriai turėtų pasirodyti ateinančių metų antroje pusėje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau