5 patarimai, kaip priimti teisingus sprendimus sporto prognozėms

Net jeigu esate tik pradedantysis sporto statymai, esu įsitikinęs, kad jau žinote, kokios laimėjimų aukštumos yra pasiekiamos turint pakankamai žinių. Būtina pasidomėti ir susikaupti pakankamai informacijos prieš atliekant statymą. Bet jis straipsnis ne apie statymus – tai patarimai, kaip priimti teisingus sprendimus atliekant statymus. Vadovaukitės šiais penkiais trumpais patarimais ir viskas bus gerai. Juk pagrindinė, jūsų, kaip lošėjo, užduotis yra atrasti galimybes, ir prisiminti, kad net tai, kas gali atrodyti neįmanoma, vis tiek gali įvykti jeigu tik reikiamu metu pasielgsite tinkamai ir gebėsite išnaudoti progą:

Niekada nepradėkite naujų tendencijų

tai reiškia, kad aklai nesekite rinkos. Jeigu norite pasiekti sėkmę, būtina pagalvoti savo galva, o ne veikti kopijuojant kitus. Pasidomėkite sėkmingais lažybininkais, paieškokite jų patarimų, bet niekada nesilažinkite vien dėl kažkokios tuo metu esančios tendencijos, dėl kurios tuo metu kiti lošėjai eina iš proto.

Valdykite savo emocijas

Labai svarbus yra savo emocijų valdymas, nes jis – sėkmės magnetas, jeigu sėkmė pamatys, kad esate per daug susijaudinęs, ar nusivylęs, ji tiesiog nueis ir nelauks, kol vėl grįšite į normalią būseną. Dėl to, net jeigu tam tikru metu atrodo jog laimėjote lobį, išlikite ramūs ir neskubėkite priimti sprendimų.

Naudokite statymų priežiūros įrankius išmintingai

Yra per daug programų sukurtų padėti lošėjams valdyti savo statymus lengvai. Tačiau, vis tiek būkite atidūs su šiais įrankiais! Jeigu nesate gabus matematikoje, geriau tiesiog nesinaudokite jais kol išmoksite pagrindinių procentų skaičiavimo formulių. Suprantu, kad tai gali skambėti juokingai, bet be žinių sėkmės tikrai nebus.

Visuomet turėkite planą ir laikykitės jo

Planavimas yra svarbus ir neatsiejama visko dalis, tai kodėl gi to paties nepadarius kalbant apie sporto lažybas? Žinoma, sukurti planą kuris apimtų visus įmanomūs įvykius yra neįmanoma, bet jeigu išsikelsite sau tam tikrus tikslus kiekvieną kartą kai atliekate statymą, tai jau bus naudingą net nieko nelaimėjus.

Niekada nesilaikykite statymo, kurį jau praleidote

esame tikri, kad vieną kartą praleidus kokį nors statymą, vėliau tokį patį vis tiek atlikote, sekančią dieną ar panašiai. Kaip žinome, neįmanoma pataikyti du kartus iš eilės, dėl to su tokiais statymais reikia elgtis atsargiai… Visuomet pasitikrinkite savo užrašus ir pagalvokite dar kartą ar tikrai norite atlikti šį statymą…Tai tiek iš mano straipsnio, prisiminkite šiuos penkis trumpus patarimus ir sėkmė pati jus susiras. Sėkmės!

Apibendrinti:

Visuomet pasitikrinkite savo užrašus prieš atlikdami statymą

Pagalvokite du kart prieš statydami savo pinigus…

Sėkmė galiausiai jus susiras. Sėkmės!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau