3 geriausi nauji kiniški telefonai siūlomi su nuolaida

Internetinė parduotuvė „GearBest“ siūlo pigiau įsigyti  vienus iš geriausių kiniškų, šiais metais pristatytų išmaniųjų telefonų.

Xiaomi Mi8 – flagmanas su AMOLED ekranu ir 3D veido nuskaitymu

Xiaomi Mi8

„Xiaomi Mi8“ yra vienas iš lyderių rinkoje pagal darbo našumą (daugiau nei 301 tūkstančiai taškų AnTuTu teste) ir mobiliųjų kamerų kokybę (105 taškų „DxO Mark“ vertinimu – aukštesni ir nuotraukų, ir video rodikliai palyginus netgi su „iPhone X“). Tai pasiekta įdiegus naują platformą „Snapdragon 845“ ir dvigubą 12 megapikselių kamerą su dirbtinio intelekto funkcionalumu.

Kitas prietaiso privalumas yra veido trimačio nuskaitymo sistema, kuri leidžia gerokai padidinti atrakinimo saugumą. “Xiaomi” anonso metu parodė, kad sistemos nepavyks apgauti nei su atspausdinta, nei elektronine nuotrauka ir netgi kaukės pagalba. Ir visa tai įgyvendinta „Face ID“ tipo jutiklių dėka. Gamintojas taip pat integravo pirštų atspaudų skaitytuvą ant ekrano, kuris veikia greitai ir patikimai.

„Xiaomi Mi8“ 6/128 GB versiją ribotą laiką galite įsigyti už 411.84 € kainą.

“OnePlus 6” – spartus stiklinis universalas

„OnePlus 6“ modelio „veidu“ buvo pasirinktas “Optical AMOLED” ekranas su 6,28 colių įstrižaine ir 19:9 kraštinių santykiu. Matricos skiriamoji geba yra 2280 × 1080 taškų, o nuo mechaninių pažeidimų ją saugo “Gorilla Glass 5” stiklas.

„OnePlus 6“ techninė įranga suteikia išmaniajam telefonui pakankamą spartą visose užduotyse. Procesoriaus vaidmenį atlieka mobilioji platforma „Snapdragon 845“, o tarp galimų versijų rasite modifikacijas su 6 GB ir 8 GB LPDDR4X RAM. „Speed you need“ – tai šūkis, kuris anot „OnePlus“, skirtas perteikti pirkėjui pagrindinį naujienos pranašumą prieš konkurentus. UFS 2.1 vidinės atminties talpa svyruoja nuo 64 iki 256 GB, priklausomai nuo pasirinkto konfigūracijos.

Iš stiklo pagamintoje užpakalinėje „OnePlus 6“ dalyje įsikūrė dviguba kamera, susidedanti iš 16 ir 20 MP modulių su Sony iMX 519 ir Sony iMX 376K jutikliais (f/1.7). Įdiegtas optinis vaizdo stabilizavimas. Priekinė fotoaparatas gavo 16 megapikselių jutiklį su f/2.0 diafragma ir turi tik elektroninį vaizdo stabilizavimą. Telefono matmenys – 155,7 х 75,4 х 7,75 mm, svoris – 177 g. Prietaisą valdo „Android 8.1 Nougat“ su firmine vartotojo sąsaja „Oxygen OS“.

„OnePlus 6“ 8/128 GB versiją pasinaudoję kuponu „GB$MPoneplus128” galite įsigyti už 569.99 dolerių kainą.

„HUAWEI P20“ – išmaniosios fotografijos perversmas

HUAWEI P20

„Huawei P20“ įdiegtis iki šiol nematytos dirbtinio intelekto (DI) galimybės, kurios kartu su technine įranga, žada proveržį išmaniojoje fotografijoje. Pasiekusi aukščiausius „DxOMark“ įvertinimus, „P20“ išmaniųjų telefonų serija pasižymi išskirtinėmis kameros galimybėmis, kurios, žadama, sustiprins vartotojų išmaniosios fotografijos patirtį.

„Huawei P20“ nuotraukas fiksuoja 12MP jutiklį turinti dviguba „Leica“ kamera, kurios pikselių dydis yra 1,55 μm. Išmanusis telefonas taip pat pasižymi 20MP monochrominiu jutikliu, leidžiančiu įamžinti akimirkas prasto apšvietimo sąlygomis.

„P20“ serijos įrenginiai palaiko šešių ašių stabilizavimą ir 960 kadrų per sekundę sulėtintą filmavimą, kuris yra net keturis kartus lėtesnis, nei rinkos 240 kadrų per sekundę standartas, tad gali užfiksuoti mažas detales, kurių nebūtų galima pamatyti plika akimi. „Ultra Snapshot“ programa leidžia fotografuoti vos per 0.3 sekundės, tam tereikia du kartus paspausti garso mažinimo mygtuką. Ši programa veikia net jeigu telefonas tuo metu yra užtemdytu ekranu. 24 MP priekinė kamera su dirbtinio intelekto valdomomis gražinimo funkcijomis ir trimačiu portreto apšvietimu suteikia galimybę daryti dar neregėtos kokybės asmenukes. Kiekviename kadre subtiliai pagražinamas odos tonas, pabrėžiama veido forma ir suteikiamas realistiškas trimatis veido paryškinimas.

Įrenginyje taip pat pritaikyta „Huawei FullView“ pilno ekrano technologija (5,8 colio), tad telefons turi labai ploną rėmelį ir ekraną, kuris pritaikytas matyti daugiau vaizdo skaitant ar žaidžiant žaidimus. Telefono ekranas vientisai pereina į suapvalintus telefono kraštus, todėl telefoną labai patogu laikyti rankoje.

„Huawei P20“ tarptautinę versiją pasinaudoję kuponu ” GB$MPHP20″ galite įsigyti už 549,99 dolerių kainą.

Daugiau „GearBest“ nuolaidų pasiūlymų rasite specialiame puslapyje.