„ZTE“ pristatė „Blade V9“ ir „Blade V9 Vita“

Mobiliųjų technologijų parodoje „MWC 2018“ kinų kompanija „ZTE“ oficialiai pristatė savo naujus išmaniuosius telefonus „ZTE Blade V9“ ir „ZTE Blade V9 Vita“.

„ZTE Blade V9“ pasižymi 5,7 colių įstrižainės ekranu su jau standartu tapusiu 18:9 formatu ir 2160 x 1440 vaizdo taškų raiška. Išmanusis telefonas gavo mobiliąją platformą „Qualcomm Snapdragon 450“, o atminties konfigūracijas gamintojas pirkėjams siūlo dvi. Pirmoji jų turi 3 GB operatyviosios ir 32 GB vidinės atminties, o kiek talpesnė suteiks, atitinkamai, 4 GB ir 64 GB talpos.

Išmaniojo telefono gale rasime pirštų antspaudų jutiklį, o virš jo – dvigubą kamerą, kuri turi 16 MPx ir 5 MPx raiškos jutiklius. „ZTE Blade V9“ priekinėje dalyje įmontuota 8 MPx raiškos kamera asmenukėms. Telefono veikia valdomas „Android 8.0“ operacinės sistemos, o energijos prietaisui suteikia 3100 mAh talpos baterija. Gamintojas nusprendė šiame modelyje išsaugoti  ausinių lizdą, kuris vis rečiau sutinkamas naujuose išmaniuosiuose telefonuose.

ZTE Blade V9 Vita

Antroji naujiena – „ZTE Blade V9 Vita“ yra kiek paprastesnė bei pigesnė pirmojo modelio versija. Įrenginys siūlo 5,45 colių įstrižainės ekraną ir platformą „Qualcomm Snapdragon 435“. Šis modelis taip pat turi du variantus – pirmasis aprūpintas 2 GB operatyviosios (RAM) ir 16 GB vidinės (ROM) atminties, o antrasis, atitinkamai, 3 GB ir 32 GB.

Naujasis „ZTE Blade V9“ kainuos maždaug 269 eurus, o pigesnio modelio kaina sieks 179 €. Kol kas tiksliai nėra žinoma kada šie prietaisai pasirodys prekyboje, tačiau tikimasi, kad juos bus galima įsigyti jau kitą mėnesį.

 

 

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti